anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można sprzedawać oryginalnych produktów w zastępczych opakowaniach

Prestige1238
#8 Zapaleniec#

Po 4 kwietnia nie wznowisz i nie edytujesz takich ofert, dopóki nie ustawisz parametru Stan opakowania jako oryginalne. Jeśli nie jesteś w stanie zapewnić oryginalnego opakowania – nie możesz sprzedawać takiego produktu jako nowy.

Co mam zrobić jeśli kupuje towar w opakowaniach zbiorczych po 100 szt. lub 10

 Nie jestem w stanie zakupić oryginalnych kartonów.

,, nie możesz sprzedawać takiego produktu jako nowy "

To jako jaki mam go sprzedawać używany

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Prestige1238 zacznij od edycji zdjęć bo jak się za Ciebie wezmą to już nic nic sprzedasz . Produkt mnowy to nowy , tak jak wyszedł z fabryki , w pudełku czy w worku z numerem identyfikacyjnym EAN oraz opisem .

oznacz moderatorów

Prestige1238
#8 Zapaleniec#

Oby za Ciebie się nie wzięli.

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

nie wiem dokładnie o jakich produktach mówisz - ale są takie, które jako nowe muszą być z opakowaniem - konsument inaczej nie ufa ich jakości

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Np balony

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

I znowu podwyżki. Najpierw niech sobie ludzie 5 potestują, żeby wybrać jeden. Resztę się odeślę. A potem trzeba to wystawić jako używany. Oczywiście standardowo zapłaci za to grupa rozsądnie kupujących, a tych tu już chyba coraz mniej.... Ktoś komuś zapłacił za doprowadzenie do upadku czy co?

oznacz moderatorów

Prestige1238
#8 Zapaleniec#

Jeszcze troszkę to będzie tak ze kupi poużywa i odda bo ma takie prawo

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Już tak jest. Mało to śmiechu nieraz jest np z kobiet co do pracy przychodzą co i rusz w nowych ubraniach i z wystającymi metkami... Normalnie wielkie Panie urzędniczki... Sprzedawca oddaje całą kasę, bo inaczej negatyw. Wlicza to w cenę. I kto potem za te cwaniary płaci??? 

oznacz moderatorów