anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę nagle wypłacić środków z konta Allegro za sprzedany przedmiot.

adamparker
#2 Obserwator#

Nie mogę nagle wypłacić środków z konta Allegro za sprzedany przedmiot. Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Ostatnio wypłacałem środki 26.02.21 . Teraz mam napis na czerwono Wypłaty Nieaktywne. Wypłacam zawsze na swoje żądanie. Jak wejdę w ustawienia wypłat to obydwie są na zielono - Aktywne .  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

makplus
#7 Wielbiciel#

A płatność zakończona , może sprzedający jeszcze nie zapłacił.

oznacz moderatorów

adamparker
#2 Obserwator#

Mam już środki widoczne u siebie  , tylko nagle pojawił się napis Wypłaty Nieaktywne pod suma i nie mogę ich wypłacić . 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adamparker Prawdopodobnie sprzedałeś coś droższego i Allegro zablokowało Ci wypłaty. Czekają, czy kupujący otrzyma przedmiot i czy nie zgłosi problemu.

Druga opcja - masz 0 do wypłaty. Gdy pojawią się pieniądze, wypłaty staną się aktywne.

oznacz moderatorów

adamparker
#2 Obserwator#

To coś nowego . W styczniu sprzedałem telefon za 4000 zł i mogłem wypłacić a teraz 1307 zł i nie mogę wypłacić ? Jak mogą mi zablokować  to ? 

oznacz moderatorów

adamparker
#2 Obserwator#

Dobra już wiem czemu . Ktoś kupił przez Allegro lokalnie i system czekał aż wydrukuje etykiete .... Taka nowość to .... 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mogą, regulamin Allegro na to pozwala. Zapytaj na czacie o swoją sytuację; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

Po chwili sprawa się wyjaśni.

oznacz moderatorów