anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wysłać przemiot kupującemu

wiktoriaza
#7 Wielbiciel#

Witam, 
Znalazłam się w głupiej sytuacji, ponieważ, miałam wystawiny przedmiot na sprzedaż rok temu, ale latem byłam na urlopie w innym kraju i chyba tam zostawiłam ten przedmiot, nie ukrywam, że po prostu zapomniałam, że ogłoszenie tak długo "wisi" w systemie, myślałam, że tylko przez miesiąc jest aktualne, więc teraz nie mam jak go wysłać kupującemu. Jak mam postąpić w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

wiktoriaza hm .... pozostaje Ci kontakt z kupującym , przeprosiny , szybki zwrot zapłaty . Mam nadzieję ,że trafiłaś na ludzkiego klienta i zrozumie sytuację .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli to było na AL to wystarczy porozumieć się z klientem ,zwrócić mu środki ,komentarza ci nie wystawi bo tam nie ma takiej możliwości. Na normalnym allegro mimo porozumienia z klientem może on mimo wszystko wystawić swoją subiektywną opinie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wiktoriaza Została zawarta prawnie wiążąca umowa, kupujący może się domagać wydania towaru po zapłacie, nawet sądownie. Jeśli go już nie masz, to go zdobądź (kup) i wyślij klientowi.

oznacz moderatorów

wiktoriaza
#7 Wielbiciel#

Już załatwiłam sprawę w drodze polubownej, dzięki. Okazało się, że można po prostu zwrócić płatność i wszystko załatwić w ciągu 5 minut. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@wiktoriaza Pewnie że można tylko nieliczni widzą w takich przypadkach umowę wiążącą którą może rozstrzygnąć sąd. Większość potrafi zrozumieć zaistniały problem i doprowadzić do polubownego kompromisu między sobą.

oznacz moderatorów