anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wystawić oferty, wyskakuje mi komunikat o takiej treści:

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wystawić oferty, wyskakuje mi komunikat o takiej treści:  - "Wystąpił błąd - Nie wystawisz kolejnej oferty z tym produktem. W tej kategorii możesz przyłączyć max 5 ofert do jednego produktu. Znajdź inny produkt w Katalogu lub dodaj nowy." 

Sprzedaję ramki które są takie same tylko mają inny nadruk.  Do tej pory nie było żadnego problemu. 

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

Ten link znam, nie sprzedaje tego samego produktu, ma on tylko jeden numer EAN - foto, miniaturka, opis produktu jest inny. Jeszcze w grudniu spokojnie mogłam wystawiać pod ten sam EAN 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To albo źle łączysz albo poczekajmy na moderację!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI Właśnie, produkt ma ten sam kod EAN — czyli na jego podstawie utworzysz jeden produkt. Żeby utworzyć kolejne produkty, musisz wprowadzić nowy kod EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PORAMKI
#9 Pomysłodawca#

To jak można wytłumaczyć fakt, że od 17 października do grudnia wystawiłam na jeden numer EAN ponad 100 produktów a teraz nie mogę? Sprzedaję te same ramki w tej samej cenie mają tylko inny nadruk. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PORAMKI Tutaj wyjaśnienie: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/od-2-stycznia-nie-wystawisz-oferty-z-nieprawidlowym-kodem-ean-g... 

Ja jeden (prawidłowy) kod EAN założysz jeden produkt w Katalogu. Do jednego produktu w Katalogu podepniesz maksymalnie 5 ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

VintageFan
#7 Wielbiciel#

kolejne zmiany na lepsze, czytaj kolejne utrudnienie. mam ten sam klopot. po co wystawiac prosto i szybko jak moga Ci wiecznie utrudniac

oznacz moderatorów