anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIE ODEBRANA POBRANIÓWKA BRAK PIENIĘDZY NEGATYW

grafikalin
#10 Popularyzator#

NIE ODEBRANA POBRANIÓWKA BRAK PIENIĘDZY NEGATYW

Przesyłka prawidłowo wysłana kupujący nie odebrał z powodu braku pieniędzy jest czarno na białym zero pomocy ze strony allegro nie było transakcji z winy kupującego odmowa przyjęcia paczki.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grafikalin przykro mi, ale nie mogę podważyć decyzji osób rozpatrujących zgłoszenie dotyczące komentarza. 
Rozumiem, że zostanie podjęta druga próba dostarczenia przesyłki, a w dyskusji poprosiliśmy kupującego o jej zamknięcie, gdy tak się stanie. Mam nadzieję, że zmieni także komentarz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

paczka wraca odmowa z powodu braku środków płatniczych nie ma innych prób dlaczego nie można usunąc komentarza do transakcji której nie było kliknoł sobie kupujący my w pocie czoła spakowaliśmy ponieśliśmy stratę za przesyłkę w dwie strony jest czarno na białym ODMOWA PRZYJECIA PRZESYŁKI nie traktujcie tak sprzedawców może konto mi zablokujecie bo kupujący zamówił lecz nie posiada środków do zapłaty 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

dziś sie kasa znalazła paczka odebrana komentarz pozostał

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@grafikalin mogę jedynie zaproponować, abyś wysłał prośbę do kupującego o usunięcie komentarza, możesz napisać też w prowadzonej korespondencji e-mail, że przesyłka została odebrana przez kupującego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

dawno prośba wysłana kupujący ma nas gdzieś nie zdiwi nas jak dyskusję też zostawi nie rozwiązaną i kto tu jest winny 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

odebrana.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie znamy wypowiedzi drugiej strony ale jak było tak jak piszesz to komentarz powinien być usunięty!

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

komentarz.png

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Pytanie, czy klient nie miał gotówki, czy może kurier nie miał terminala (sporo kurierów nie wozi terminala ze sobą i przyjmują tylko gotówkę).

Poza tym z komentarza można wywnioskować, że paczka w ogóle nie dotarła do klienta (z drugiej strony DPD ma 3 dni robocze na dostawę pod adres i 5 dni roboczych na dostawę do punktu). Finalnie kupujący otrzymał paczkę w 9 kwietnia, czy dwa dni po jej nadaniu (w gwarantowanych przez DPD terminie).

Coś takiego można by podciągnąć pod naruszenie dóbr osobistych (tyczy się to też firm).

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Regulamin wymienia nieliczne sytuacje w których komentarz zostanie usunięty przez Allegro. Tej sytuacji tam nie ma więc nikt niczego poza klientem nie będzie usuwać.

Trzeba by zmienic regulamin, ale w jaki sposób? Nie ma szans na wylistowanie tych wszytskich sytuacji, w których usunięcie się należy. 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

paczka dotarła komentarz nie jest zgodny z prawdą ale to kupujący ma tylko prawo do wystawiania niezgodnych z prawdą opinii my mamy skupić sie nad poprawą jakości sprzedaży 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@grafikalin coś mi tu nie pasi, jaka dyskusja ? skoro paczka w doręczeniu była ? co było powodem dyskusji ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów