anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się połączyć z Katalogiem

Avar-Parts
#9 Pomysłodawca#

Witam mam w częściach samochodowych 190 ofert do połączenia z produktem niestety wyskakuje mi komunikat  ''Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.'' Wszystkie dane są zapisane  prawidłowo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Avar-Parts Napisz proszę do nas w tej sprawie przez ten formularz, ale w zgłoszeniu napisz proszę przykładowe numery ofert i kodów EAN, których dotyczy Twój problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wybacz ale zgłaszanie tego to po prostu syzyfowa praca. Co chwila wyskakuje  komunikat ze kod EAN jest przypisany do innego produktu.

Natomiast dla odmiany ostatnio miałem sytuacje gdzie w jednym produkcie były 3 różne kody EAN - oczywwiście były tam przynajmniej 3 różne produkty. I tak sprzedając nasiona Rucoli system podpiąl pod produkt - Seler korzeniowy . Klient kupujący z telefonu " seler korzeniowy" otrzyma rucole. Wszystkie 3  EANy system dopuścił. Zgłosiłem zmiany teraz nazwa tej magicznej grupy przedmiotów to Rucola jednoroczna - lecz nadal tam jest masakra . Ja po prostu skasowałem EAN i mam oferte odłączona od tego bałaganu ( na szczescie przy nasionach warzyw póki co nie ma wymogu połączenia)

https://allegro.pl/produkt/rukola-jednoroczna-nasiona-0-5-g-cba635d8-197d-4efb-bf2b-4e3fde912ea1

Lecz generalnie z punktu widzeni sprzedających tak to mniej wiecej wygląda

Ja już nawet nie poprawiam swoich ofert. Po prostu wystawiając nowe staramy sie je podpiąć najbardziej logicznie. A jak będzie wymóg 100% to dopiero bedzie bałagan 😞

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Ja robię identycznie. Szybciej mi idzie wystawienie nowej oferty w złej kategorii niż zgłaszanie że towar jest w niewłaściwej kategorii i tłumaczenie osobom które nie mają o tym pojęcia dlaczego jest w złej kategorii.

Jak bym miał jeszcze kilka takich błędów to może... Ale przy kilkudziesięciu (jak dzisiaj przy aktualizacji cen) to mi się po prostu nie chce.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ 

następna rewelacja, sworzeń wahacza w końcówkach drążków

ean 5907558554380

kto go tam przeniósł i po co to nie wiem bo kiedyś był normalnie w sworzniach. Co to w ogóle za mieszanie w towarach które mają stałe miejsce w tecdoc-u?

Po co ten katalog skoro towary sobie wędrują po kategoriach jak chcą?

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@Avar-Parts masz ofertę w innej kategorii niż towar, musisz zmienić kategorię lub wystawić nową ofertę w zgodnej z towarem kategorii.

Nie licz na logikę ze strony allegro, ja przed chwilą wystawiałem zestaw naprawczy zacisku autofren w kategorii osłony przegubu bo w innej nie dało się połączyć.

oznacz moderatorów

Avar-Parts
#9 Pomysłodawca#

Niestety allegro z tym katalogiem bardziej szkodzi niż pomaga, w przypadku sprzedaży części samochodowych używanych jest wielki problem, wystawiając boczek drzwi do merc. citan połączyło ofertę z boczkiem do merc. sls. 

oznacz moderatorów