anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widzę aukcji wystawionych

szrekoteko
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem dziś wystawiłem aukcje gdy wchodzę w moją sprzedaż te aukcje są ale nie podświetlone nie mogę w nie wejść ani nic zrobić może ktoś podpowie o co chodzi ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szrekoteko napisz proszę co to znaczy "nie są podświetlone"? Twoje oferty są widoczne na Allegro, a możesz z nimi pracować w tej zakładce. Gdy najedziesz na tytuł powinna się rzeczywiście podświetlić i będzie tam link do przejścia do oferty, jeśli tak się nie dzieje, musiałabym to zobaczyć, więc poproszę o przesłanie nagrania ekranu na adres spolecznosc@allegro.pl, a w treści wiadomości załącz proszę link do posta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szrekoteko
#7 Wielbiciel#

te aukcje są ale w mojej sprzedaży ale są tak jakby za mgłą nie można w nie wejść  ani nic zrobić np jedną wystawiłem pomyłkowo i chciałbym ja zamknąć to nie mogę nic zrobić ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szrekoteko a możesz kliknąć trzy kropki po prawej stronie?

la_nika_1-1707727757861.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szrekoteko
#7 Wielbiciel#

niestety nie 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szrekoteko musiałabym to zobaczyć, dlatego prześlij proszę nagranie ekranu na adres spolecznosc@allegro.pl, a w treści wiadomości załącz proszę link do tego wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

szrekoteko
#7 Wielbiciel#

Prawdopodobnie to wina mojego komputera , sprawdziłem na innym komputerze i wszysyko jest ok . Dziękuje za szybką pomoc i przepraszam za kłopot . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szrekoteko najważniejsze, że się wyjaśniło 🙂 Dziękuję za informację, miłego dnia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów