anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niektóre paczki DHL Pobranie, importowane do DHL24, nie mają pobrań!

Pengano
#13 Ambasador#

Wygląda, że na skutek błędu importu do DHL24, wielu Kupujących nie zapłaciło za towar. Posprawdzajcie swoje Paczki. W Allegro wybrano DHL Pobranie, a paczki poszły bez pobrań, bo tak się wydrukowały z importu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Pengano ale jak importowane do DHL to problem po stronie DHL 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Nie wiadomo. Być może Allegro nie dostarczyło tych danych o pobraniu, a być może błąd w DHL. Nigdy tego nie sprawdzałem, a okazuje się że trzeba. Wpadłem w panikę, gdy nagle jedna, druga paczka teoretycznie pobraniowa poszła za free. Nie jestem Matka Teresa. Musi być jakiś mechanizm kontroli i proponuję, aby Allegro robiło taką kwerendę baz danych, sprawdzającą czy paczki do zamówień pobraniowych faktycznie mają pobrania.

Tu ciekawostka. Zorientowałem się, bo jedna z tych paczek nagle bez powodu wróciła do nadawcy. Czyżby DHL zorientowało się i potajemnie zawróciło błędne paczki? Na infolinii udają głupiego i nie wiedzą czemu taki zwrot. Niestety druga paczka została doręczona za darmo. A ja tracę cały dzień pracy na sprawdzaniu co jeszcze może pójść źle. Żmudna robota.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@nikl Czy mógłbyś mi podać kilka przykładowych numerów zamówień, których dotyczy ta sytuacja? Sprawdzimy to dokładnie, ale potrzebujemy tutaj bardziej szczegółowych informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Już zgłosiłem i jest sprawdzane. Ja wykryłem dwie, ale wpadłem w panikę, bo gdyby ich było więcej, to byłby dramat.

oznacz moderatorów