anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowy parametr dla wybranej kategorii (18812).

rms_pl
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wystawianiem aukcji przez sklep AtomStore. Wystawiając słuchawki dokanałowe lub nauszne w kategorii słuchawki przewodowe w niektórych przypadkach Allegro zwraca mi tytułowy błąd. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji czego dotyczy. Korzystam z tego samego szablonu, z tych samych parametrów, jeden produkt jest akceptowany inny nie. Nie wiem nawet o jaki konkretny parametr chodzi. Czy ktoś ma jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#

@rms_pl

Cześć. Allegro RestApi zwraca błędny parametr. W Twoim przypadku jest to (18812). Teraz piłeczka jest po stronie AtomStore aby Ci dopisali do tego nazwy z dokumentacji.  A z ciekawości, jak Ci się takie coś trafi to postaraj się to wystawić z poziomu www i może zobaczysz co jest nie tak.

oznacz moderatorów

rms_pl
#8 Zapaleniec#

A to już zrobiłem, ale czekam drugi dzień na odpowiedź, więc pomyślałem, że może jest jakiś PDF w necie powieszony z kodami. 

oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Brak parametru MARKA 

oznacz moderatorów

rms_pl
#8 Zapaleniec#

Mam wypełniony i inne produkty tej marki idą, więc chyba to nie to. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@rms_pl @hiphopshoppl

Potwierdzam słowa kolegi MARKA, więc problem robi się ciekawy.

 

oznacz moderatorów

rms_pl
#8 Zapaleniec#

No to czekamy na odpowiedź opiekuna sklepu. Jeśli się czegoś dowiem konkretnego to dam znać. 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@rms_pl Nie jest to przypadkiem problem z polem Marka -> Inna? Pewnie dlatego krzyczy, bo trzeba podać wartość ręcznie

oznacz moderatorów

rms_pl
#8 Zapaleniec#

Mam pole marka zmapowane na sztywno z polem producent w sklepie internetowym. Ten sam producent z innymi modelami słuchawek w tej samej kategorii działa bez problemu. A tylko z dwoma parami słuchawek mi nie działa. Wygląda mi to na jakiś bug. 

oznacz moderatorów