anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nierozwiązana dyskusja

MAMY ROZWIĄZANIE!
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

16 marca gościu kupił przedmiot za pobraniem, 19 marca otworzył dyskusję prosząc o wyjaśnienie, gdyż tego dnia właśnie ( 19 marca ) miał ją otrzymać , a nie otrzymał.

Sprawdzam zatem co się dzieję i okazuję się że przesyłka niedoręczona bo nie było adresata, więc to też napisałam w odpowiedzi załączając screen ze strony śledzenia przesyłki. Napisałam jeszcze że kurier podejmie jeszcze jedna próbę, i że numer telefonu ma zapewne i tak dalej... Następnego dnia taka sama sytuacja, gościu nie odebrał. Paczka wróciła do mnie, allegro napisało do niego że paczka wróciła , że może poprosić o ponowne wysłanie i tak dalej. Kupujący nic. Następnie allegro przypomina kupującemu że dyskusja trwa już 14 dni , on dalej nic. Allegro znów przypomina o zakończeniu lub pyta czy potrzebuję kupujący pomocy allegro protect ( zakup za pobraniem 🙂 ) , kupujący cisza... Czy allegro zamknie tą dyskusję ? Czy ja mam pisać sto wiadomości do kupującego który już dawno zapomniał o tym ?

To jakiś absurd , że wiszą takie dyskusję, że człowiek się stresuję co dalej, przecież to powinien być zapomniany temat. A punkty pewnie lecą w dół...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pilnuj dyskusji. Były tu już wątki o wypłaceniu projecta za nie odebrane pobrania.

oznacz moderatorów
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

To ciekawe 🙂 , a zarazem przerażające. To ja widzę że to pobranie a allegro nie , oj ...

Jednak pytałam o to czy w takich przypadkach allegro wreszcie zamknie tą dyskusję ?

Czy mam tak czekać tygodniami i patrzeć jak punkty mi spadają ?

Pisanie czy dzwonienie do człowieka sto razy  by zamknął dyskusje uważam że jest nie na miejscu .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak zamknie po 30dniach. Wiesz miałem parę razy taką sytuację że kurier dzwoni odbieram i mówi że będzie za 3minuty- wcześniej nie było żadnego kontaktu, mówię ze potrzebuje 10minut na dojazd bo jestem poza domem a on wiesz co że ma to w "dupie" i zamacza że nie chce odebrać, więc pytam mam siedzieć cały dzień, na kibel nie bo on nie poczeka, ale są tacy kurierzy co się da dogadać, więc trudno jednoznacznie odpowiedzieć kto zawinił.

oznacz moderatorów