anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwa konkurencja oszukuje allegro a nikt z tym nic nie robi pomimo zgłoszeń

pmk0018
#9 Pomysłodawca#

Witam

Posiadam 4 konta Allegro z różnymi częściami używanymi do samochodów, miesięcznie płacę spore rachunki opłata za wystawienie i prowizja sprzedaży. Konkurencja wystawia te same oferty z zawyżoną ceną, niezgodnym opisem ( który dodatkowo zachęca do kontaktu ) i CO NAJWAŻNIEJSZE oferty towaru wystawione jako NOWE a sprzedawane są te same co u mnie czyli używane po regeneracji czy też odnowieniu.

Opłata za używane 30gr/10 dnia powyżej 500zł 60gr / 10dni, policzyłem że tylko jeden z moich konkurentów unika opłaty za utrzymanie ofert na jakieś 1400zł miesięcznie.  Zgłaszałem kilku do allegro to dostałem odpowiedź z prośbą o wskazanie przykładu oferty,  podaje nick użytkowania który ma 980 ofert i żadna nie jest zgodna z regulaminem i nikogo to nie obchodzi.  A mi z byle powodu nie raz są usuwane oferty, mam 100% pozytywnych komentarzy i dwa konta z SuperSprzedawcą ale za to jakim kosztem, stres, nerwy użeranie się klientami, zwroty niezgodne z zasadami i tak muszę rozpatrzyć na korzyść klienta a konkurencja robi co chce. Nie podaje tu przykładów ale jak to kogoś z allegro zainteresuje to mam kilku takich cwaniaczków. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pmk0018 Widzę Twoje dzisiejsze zgłoszenie (sprzed godziny) i zapewniam Cię, że zostanie ono zweryfikowane. Jednocześnie zaznaczam, że nie wszystkie działania, które podejmujemy w przypadku potwierdzonych naruszeń Regulaminu, są dla Ciebie widoczne. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pmk0018 A nie wiesz że łatwiej bije się dobrego !!!!"zbóje "zawsze mają lepiej i łatwiej i jakoś im wszystko uchodzi Tak działa ten świat

oznacz moderatorów

pmk0018
#9 Pomysłodawca#

Wcześniej zgłaszałem kilkukrotnie, zobaczymy czy teraz coś się zmieni, jeśli nie to zakładam 10 kont i zaczynam działać jak konkurencja. Dla mnie widocznym działaniem będzie jak oferty konkurencji znikną lub zaczną być zgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pmk0018 Siebie zgłoś.

"Wystawiam fakturę VAT" - brak danych firmy, brak warunków zwrotów i reklamacji, wszystkie oferty niezgodne z regulaminem.

oznacz moderatorów

pmk0018
#9 Pomysłodawca#

To jest moje prywatne konto więc nie rozumie o co Ci chodzi, kilka pojedynczych ofert mam tutaj ponieważ na innych kontach mam aukcje wieloprzedmiotowe, poza tym nic nie wnosisz do tematu to po co piszesz?!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A ja rozumie

Do tematu wnosze to ze sam naruszasz regulamin

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No są tu też IDEALNI (tak o sobie myślą)

oznacz moderatorów