anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa automatyczna wielowariantowość Allegro zniszczyła wybór kolorów i rozmiarów w ofertach

roman_1982
#1 Nowicjusz#

Zerknijcie Państwo w swoje oferty z wielowarianowością. Jeden model w wielowariantowości powinien być połączony ze wszystkimi rozmiarami i kolorami. Odkąd 3 stycznia Allegro wprowadziło zmiany uniemożliwiające sprzedającym ustalanie własnych zasad wielowariantowości wszystko się rozjechało. W jednej ofercie mam jeden rozmiar, a wdrugiej resztę rozmiarówki. Inny kolor tego samego modelu jest jeszcze w innych ofertach. Klienci teraz nie mają możliwości swobodnego wyboru rozmiarów i kolorów SPRZEDAŻ SPADŁA i kto mi za to zwróci??? 

Wcześniej w wielowariantowości ustawionej przeze mnie nie było problemów, oferty miały te same parametry i nawet same dobrze się łączyły. Nie wiem czym teraz kieruje się automat.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

na-obcasach
#11 Animator#

Niestety albo nie zerkają,albo im to pasuje,bo wysypu żali jakoś nie zaobserwowałem.U mnie na obuwiu jest to samo.Pisałem o tym ze 2tyg temu,ale to walka z wiatrakami.

Śmieszne jest też to,że w zakładce Wielowariantowość mam połączone rozmiary i kolory,ale na stronie oferty już nie,albo połączone na pałę i w połowie

Za to wciskają oferty innych sprzedających,z modelami obuwia,które z moim mają wspólną tylko nazwę producenta

Inna sprawa,że ciekawe kto przy zdrowych zmysłach będzie teraz puszczał Adsy,skoro allegro dokoptowuje do reklamowanej oferty innego sprzedawcę,na tzw sępa,chociaż to nie jego wina i o to się nie prosił

 

oznacz moderatorów