anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyświetlajcie podróbek razem z oryginałami.

nikl
#14 Krzewiciel#

Produktyzacja nie powinna służyć do promowania podróbek. Dlaczego Allegro oszukuje i reklamuje podróbki jako ten sam produkt? Przecież wiadomo, że jeśli coś jest tańsze o więcej niż 25%, to nie może być oryginał, ani ten sam produkt. Wiadomo, że albo kradzione, albo podrabiane, albo jakaś inna lewizna. Wyświetlając podróbki na aukcjach uczciwych Sprzedawców psujecie biznes. Ktoś płaci za wyróżnienia i reklamy, a Allegro na jego aukcji zachęca do kupowania tańszych podróbek. To skandaliczne. Co więcej, jeśli Allegro wyświetla to jako jeden produkt, to jakiś matoł skusi się na zakup i potem oceni ten produkt bardzo negatywnie psując oceny porządnym Sprzedawcom. Do czego to prowadzi?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Pierwsze co wiadomo to to że to wina produktyzacji 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i co Wy na to .... hmmm Słoneczka ?🌞

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Wynajmuję lokal na sklep i płacę czynsz. Na wystawie mam towar za 326 zł. Nagle właściciel lokalu wywiesza u mnie wielki banner: "Sklep za rogiem ma ten sam produkt za 69 zł". Jakiś Klient leci za róg kupić taniej i widzi, że to nędzna podróba. Źle ocenia. Następnego dnia właściciel lokalu wywiesza na mojej wystawie banner "Towar w tym sklepie to kompletny szajs". Oto kwintesencja Allegro i tej całej produktyzacji.

Zrzut ekranu 2023-01-17 132409.jpg

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

I bądź tu uczciwym sprzedawcą . Sumienie ma się czyste jak i kieszenie bo kasa płynie tam gdzie lepiej ściemniają.

oznacz moderatorów