anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa etykieta INPOST - nieczytelny login

jareks1111
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym jest nowa wersja etykiety INPOST w której login kupującego jest tak mały, że na wydruku z etykiety termicznej 150x 100 jest nieczytelny.

Poprzednia wersja etykiety miała znacznie większy login.

Utrudnia to nam kompletowanie zamówień.

Prosimy o powiększenie loginu na etykiecie

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@jareks1111  twoja prośba powinna być skierowana do InPost.

@InPost  co za cuda znowu wymyśliliście

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@InPost 

Z czystej ciekawości. Czemu te kolorki mają służyć Waszym kurierom? Bo zakładam że to nic nie daje na sortowni.

oznacz moderatorów

gRu-ShkA
#8 Zapaleniec#

paczki smart nadają się dziś z opcją dostawa w weekend, dlatego inaczej wyglądają etykiety. Zwykłe paczkomaty nadają się po staremu. Warto zaznaczyć, że dostawa w weekend normalnie jest dodatkowo płatna więc liczę na to, że Allegro nagle nam nie podbije faktur z powodu tego błędu. 

oznacz moderatorów

jareks1111
#8 Zapaleniec#

1) Pomniejszone loginy w etykietach SMART i zwykłych (Wydruk A6P) były już wczoraj. Skalowanie przy wydruku nic nie zmienia bo wydruk zajmuje cały obszar etykiety.

2) Dziś etykiety SMART mają dodatkowo czarne belki na górze przy standardowym imporcie przez ManagerPaczkomaty (bez zaznaczania dodatkowych opcji).

@InPostProsimy o odniesienie się do tych dwóch kwestii.

oznacz moderatorów

mikee90
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Właśnie dopiero zauważyłem oznaczenie WKN. Teraz tylko sprawdzać czy jakimś cudem nie wślizgnie się dopłata.....

oznacz moderatorów

selmatic_IT
#1 Nowicjusz#

Cześć,

 

dzisiaj nadałem 3 przesyłki paczkomatowe i jedna z nich ma oznaczenie WKN

znalazłem tutaj odpowiedź, że jest to weekendowe nadanie. 

paczki nadajemy, później odbiera je kurier. Okazało się, że za odbiór inpost skasował nas podwójnie - 1x za odbiór zwykłych oraz 1x za odbiór WKN.

mieliście podobny przypadek? jestem na etapie wyjaśniania z inpost

oznacz moderatorów

jareks1111
#8 Zapaleniec#

Pomniejszony login dotyczy wydruku etykiety w formacie A6P - do etykiet samoprzylepnych

oznacz moderatorów

Godethroned
#7 Wielbiciel#

My głosujemy za zrezygnowaniem z zaczernionego nagłówka, niektóre drukarki termiczne wariują...

oznacz moderatorów