anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe etykiety Ipost nieczytelne i drogie przy wydruku, dlaczego?

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Witaj Allegro. Mam pytanie do Allegro, jako firma współpracująca z Inpost powinniście mieć wpływ na jakość obsługi oferowanej przez Inpost. Dziś pojawiła się nowa szata etykiet Inpost generowanych poprzez Allegro i o to przedstawiam mankamenty innowacyjności:


1. Brak polski znaków przy wydruku / ściągnięciu w pdf
2. Czarny prostokąt z symbolem kurierskim dla przesyłek Allegro Smart jest ogromny i zżera ogromną ilość tuszu. Przy wielu wysyłkach firmowych jest problem marnotrawienia i czasu wydruku a przede wszystkim tuszy w drukarce.
3. Na etykietach brak jest loginu kupującego z serwisu Allegro. Paczki bardzo trudno jest identyfikować. Przy sprzedaży dla kilkudziesięciu klientów dziennie jest problem z identyfikacją klientów i naklejeniem odpowiedniej etykiety.
4. Układ dwóch etykiet na kartce jest zorientowany pionowo, co powoduje że przy takim układzie zostaje duży odpad papieru, gdyby układ był poziomy, połowę kartki można dodrukować innym razem i nie marnujemy papieru.


Sumując wprowadzone zmiany są nieekonomiczne ani nie ergonomiczne, narażające sprzedawców na dodatkowe koszty i marnowanie czasu. Dużym plusem jest wprowadzenie dużego kodu QR. Proszę o ustosunkowanie się do powyższych uwag i o przekazanie Inpostowi sugestii w imieniu wszystkich Sprzedających

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop 

2 zawsze tak było to są paczki weekendowe drukowane czwartek - piątek 

3 jest na dole w uwagi nadawcy 

4 kupić drukarkę termiczną ja mam zebrę tanio szybko i bez tuszy 😄

 

Zmiany nie Tobie maja pasować tylko przewoźnikowi, rozmiar się nie zmienił mając drukarkę drukuje jak drukowało, dla mnie bez różnicy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

kostas11_  drukarkę mam kupić u Ciebie czy na Allegro? widać że za dużo nie sprzedajesz, i czy przypadkiem nie jesteś zatrudniony przez Allegro? Twoja odpowiedź jest żywcem zgodna z nastawieniem Allegro do wszelkich sugestii

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop Login kupującego możesz wpisać w uwagach.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BrickWorkshop Musisz mieć coś nie tak z programem do odczytu PDF jak nie masz polskich znaków. Co do czarnego tła to i masz racje. Co do loginu to tak jak poprzednicy pisali jest powinien być w polu uwaga. Ja ustawiam drukarkę na drukowanie z A4 na A6 i dziele na cztery,

oznacz moderatorów