anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe opłaty w Strefie Okazji - allegro naliczy automatycznie !

safe_child
#7 Wielbiciel#

Jestem właśnie po rozmowie z pracownikiem allegro na czacie.

Zadałem mu pytanie odnośnie nowych opłat w Strefie Okazji, dokładniej chodziło o opłaty dzienne.

Zostaną podniesione do występujących dotychczas w ofertach standardowych (nie wielowariantowych).

Pytanie brzmiało:

... chce mi Pan powiedzieć, ze jak teraz wystawię oferty z oznaczeniem HIT, to za kilka dni zaczniecie mi za nie naliczać nowe opłaty dzienne? ...

Odpowiedź pracownika (aż mnie z nóg zwaliło)

... w regulaminie zastrzegamy możliwość zmian w obrębie Strefy Okazji. Zmiany te jednak komunikujemy z wyprzedzeniem...

... po zmianach opłaty będą naliczane dla aktywnych ofert, zgodnie z nowymi zapisami. ...

... dokładnie tak - stawki zmienią się wraz z wejściem nowego regulaminu.

Czyli podsumowując, jeśli obecnie macie wystawione oferty w Okazji, Hit, lub inne oznaczenie, to po 22 marca allegro automatycznie zacznie wam naliczać nowe opłaty dzienne dla tych ofert. Jeśli przy wielowariantowej płaciliście 0,10 zł dziennie, to zaczniecie 1,20zł.

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie, to oooogromna różnica.

Zastanawiam się, kto teraz będzie korzystać z oznaczeń Strefy Okazji ... może Biedronka, ją będzie stać 🙂

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@safe_child Zmiany w regulaminie są zapowiadane z wyprzedzeniem, ale jeśli nie zgadzasz z nowymi warunkami Strefy Okazji w każdej chwili możesz się z nami skontaktować i zgłosić nam chęć wyłączenia oznaczeń. Wówczas wyłączymy je na Twój wniosek, dokładnie tak jak w Twoim przypadku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

safe_child
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie zrobiłem. Problem tkwi jednak w tym, że przy obowiązkach jakie mamy jako Sprzedający miło by było, gdyby allegro nas informowało o takiej sytuacji.

Informacja o zmianach w regulaminie jest zbyt lakoniczna i nie odnosi się do konkretu.

Gdyby allegro napisało:

Od 22 marca zwiększamy opłatę dzienną za promowanie w Strefie Okazji z 0,10 zł na 1,10 zł.

To wyglądało by nieco inaczej, czyż nie ?  🙂

Założę się, że połowa sprzedających nie będzie miała o tym pojęcia i zorientuje się, że promuje oferty warte 1,50 zł za 1,20 zł dziennie.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów