anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe uniwersalne parametry obowiązkowe od 6 kwietnia

www-akcila-pl
#7 Wielbiciel#

6 kwietnia 2020 roku w większości kategorii Allegro wprowadzamy obowiązkowość dla parametrów:

  • Kod producenta
  • Marka
  • Model

Kategorie, których dotyczy zmiana znajdziesz w pliku załączonym poniżej:

Spis kategorii i uniwersalnych parametrów obowiązkowych od 6 kwietnia 

np.

Dom i OgródBudownictwo i AkcesoriaDachyAkcesoria dekarskie    Kod produktuMarka



w spisie jest podane kod produktu
Pytanie brzmi czy kod producenta czy kod produktu jest obowiązkowy bo dla mnie to dwie różne rzeczy

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

RED
#21 Demiurg#

a jak ktoś ma Kilka-kilkadziesiąt tysięcy ofert ?

ile to zajmie?

 

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@RED  wieczność jak zwykle, tutaj nikogo to nie obchodzi. W zasadzie każda zmiana wprowadzana w opisach wiązała się z tygodniami siedzenia nad komputerem. Z menedżera nic nie szło zrobić, bo to narzędzie nie dostosowane do jakichkolwiek udogodnień 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  Od razu mi się przypomina trauma z białym tłem na 6 000 zdjęć 😁

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mkforte
#8 Zapaleniec#

Dziś właśnie to uzupełniałem. Ean wpisujesz i resztę samo się uzupełnia. Jakie Allegro głupoty tam automatycznie wpisuje, jaki bajzel w opisach się od tego robi, aż szlag trafia. Ja rozumiem, że odpowiedzialność za niewłaściwe parametry Allegro bierze na siebie. Będzie użerać się z kupującymi, kasować złe komentarze i płacić za wyrządzone szkody?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mkforte jeśli dostrzegasz jakieś nieścisłości - od razu zgłaszaj nam je TU.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cloudcloud  wpisując EAN książek nieścisłości jest tyle, że musiałabym nic nie robić tylko zgłaszać 😄 Albo rok wydania zły, albo okładka zamiast miękkiej twarda, wydawnictwo klepnięte chyba dla świętego spokoju "inne", zamiast kieszonkowego wydania zaznaczone standardowe i tak bez końca ... Może gdybyście udostępnili możliwość korekty to miałoby to sens. A tak gdy mam tylko opcję wpisać EAN i mieć złe parametry albo nie wpisać to wybieram to drugie.

I tu jeszcze uwaga do zakładki "Wydawnictwo". Ten kto ją tworzył zrobił to niedbale i niekonsekwentnie. Jest  GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne a za chwilę  Państwowy Instytut Wydawniczy PIW. A Powszechne Wydawnictwo Rolnicze i Leśne w ogóle nie ma skrótu . Wystawiając książki grzebię w tej zakładce w tę i we w tę bo nie wiem co przy danym wydawnictwie przyszło akurat do głowy układającemu. I dziwić się ze ludzie klikają inne i mają problem z głowy .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kaliope_Brzeg faktycznie zgłaszasz nam to Ty oraz inni 🙂 Oczywiście pracujemy na bieżąco nad usprawnieniem kategorii książkowej 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cloudcloud  cieszy mnie to bardzo 🙂 Uważam jednak, że nie powinniście stawiać tak wyśrubowanych warunków jakości sprzedaży skoro narzędzia do niej są niedopracowane i czasem wręcz utrudniają pracę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Uzupełniasz tylko jedno allegro to potrzebuje do

1 dane do reklam zakupy google walczy z konkurencją i nas reklamuje co byśmy mieli większą sprzedaż co się przekłada na zyski dla all

2 do łatwiejszego podpowiadania kupującym o podobnych produktach, klient będzie mógł wybrać tańszy

😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

boenso_design
#8 Zapaleniec#

A czy będzie takie okienko do wyszukiwania ofert w okienku uzupełniania parametrów ? Jak kiedyś ? Gdyż mam np 1000 aukcji producenta "XXX" i chciałbym wkleić raz producenta XXX a nie 1000x

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Głupie, bo używki bez numerów trzeba wypełniać jako ---

oznacz moderatorów