anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe Wysyłam z Allegro co zrobić gdy nazwa firmy jest za długa?

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Może ktoś z Was mi pomoże, ponieważ dział pomocy nie jest w stanie zrozumieć prostych zdań, tylko domaga się screenów z każdego mojego kliknięcia. 

Nadając poprzez stare Wysyłam z Allegro podstawiały się dane mojej firmy ustawione w książce nadawczej jako domyślny nadawca. Ma to o tyle dla mnie znaczenie, gdyż pełna nazwa firmy podana na Allegro jest długa:

- przy nadawaniu przesyłek DPD nie ma to znaczenia

- przy nadawaniu przesyłek UPS (i jemu pochodne, czyli Allegro Punkty, Allegro Box) nazwa firmy jest za długa i musiałem ją zawsze skracać.

Przy nadawaniu przesyłek UPS w nowym Wysyłam z Allegro (DPD działa bez zarzutu), za każdym razem wyskakuje TYLKO I WYŁĄCZNIE INFORMACJA:

""Nazwa firmy nadawcy jest za długa. Zmień lub dodaj adres w Książce adresowej Wysyłam z Allegro."

Jedyną opcją jest przejście do starego widoku, gdzie nazwa firmy podstawia się już skrócona - pobierana jest z książki nadawczej jako domyślny nadawca.

Wniosek prosty: nowe Wysyłam z Allegro nie zaczytuje z książki adresowej domyślnego nadawcy.

Nadmienię, iż nadając przesyłki poprzez stare jak i nowe Wysyłam - nie dokonuje zadnych zmian - wszystko odbywa sie na domyslnych ustawieniach, jakie pokazują się w momencie nadawania. 

Z góry dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

protest321
#9 Pomysłodawca#

Czy planowana jest możliwość zmiany nr transakcji na Nick kupującego na etykiecie ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 tak, mamy w planach rozwiązanie, dzięki któremu na etykiecie zamiast zawartości przesyłki będzie podany login kupującego.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

A c z kwestią zamawiania kuriera inpost. Obecnie wszystko mi się ładuje z automatu bez podjazdu kuriera. Nie mam możliwości wybrania innej opcji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 napisz proszę jaśniej co jest problemem przy zamawianiu kuriera InPost? Czy w części "podsumowanie" nie masz możliwości wybrania podjazdu kuriera? Taka opcja powinna się pojawić po zapisaniu przesyłek, gdy na ekranie wybierzesz [podsumowanie] wówczas przeniesiemy Cię na kolejną stronę, na której możesz wybrać dzień oraz godzinę, w których może przekazać przesyłki kurierowi.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

Na tym polega problem że nie mam takiej możliwości. Pojawia się tylko opcje bez podjazdu kuriera w podsumowaniu 

oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

podjazd inpost.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Dzięki za zrzut ekranu. Mogę Cię prosić o przykładowy numer zamówienia, w którym występuje taki problem? Prześlę zrzut ekranu i numer zamówienia do odpowiedniego zespołu zajmującego się WzA 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

289229c1-78a4-11ec-8cca-ddb6dab31471

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Cześć. Wracam z odpowiedzią - pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu. Tymczasem prośba, żebyś skorzystał ze starego formularza WzA: wysylam.allegro.pl  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@accadia a jaką nazwę masz wpisaną w książce adresowej w nowym Wysyłam z Allegro? Żeby tam przejść wejdź proszę tutaj i wybierz [książka adresowa - wysyłam z Allegro]. 
Jeśli nie masz tam uzupełnionych danych i ustawionego domyślnego adresu to będziemy pobierali adres z danych konta Allegro. Można go jednak zmienić w drugim kroku formularza nadawczego w polu: Adres przekazania. A jeśli w książce adresowej masz ustawiony domyślny adres to będziemy korzystać z niego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

@la_nika jest ustawiony adres domyślny w nowym wysyłam allegro lecz nadal nie mogę zamawiać podjazdu kuriera

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Jest to problem po naszej stronie. Wiemy już co powoduje błąd i pracujemy nad poprawką, która zostanie wdrożona dzisiaj. Do tego czasu etykiety można generować poprawnie w starym widoku: wysylam.allegro.pl   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

protest321
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie widzę poprawy. Nie mam możliwości zamówienia podjazdu kuriera inpost !!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Cześć, naprawdę bardzo mi przykro, ale dział techniczny wciąż pracuje nad rozwiązaniem problemu z nadawaniem InPost w nowym WzA. Dlatego proszę Cię, żebyś korzystał jeszcze ze starej wersji: wysylam.allegro.pl   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów