anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe WzA czy można nadać przesyłki bez umowy z Pocztą Polską?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Bez nazwy.pngCzy sprzedający nie mający podpisanej umowy z PP będą mogli nadawać paczki przez nowe wysyłam z allegro? Wszędzie jest napisane, że "Urząd nadania musi się zgadzać z tym, który jest podany na umowie z Pocztą Polską." a ja nie mam umowy z PP. Stara wersja wysyłam z allegro działa bez zarzutu, ale w nowej nie mogę zmienić urzędu nadania na najbliższy. Wyświetla mi się tylko ten główny urząd (5km ode mnie) bez możliwości zmiany (pojawia się i zaraz znika info: Support został poinformowany o błędzie).

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Mam kilka filii urzędu pocztowego i na listingu da się wybrać ale każdy ma jedną nazwę FUP CHEŁM 1 i nie ma adresów, więc nie wiem z jakiej to ulicy urząd. Czy to błąd? Czyściłam ciasteczka, zmieniałam przeglądarki i ciągle jest tak samo 😞 

@la_nika @ko_alka @mr_oma 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kashmir22  jeżeli chodzi o pierwsze pytanie, poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości, upewnie sie jak teraz wygląda kwestia nadawania bez umowy z Pocztą Polską i wrócę do Ciebie z informacja , gdy ją otrzymam. Na razie możesz wciąż korzytsać ze starszej wersji
Jeżeli chodzi o drugą wiadomość to jesteśmy w trakcie dodawania adresów Urzędów Nadania Poczty Polskiej tak, aby nie wyświetlały się tylko numery placówek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, dziękuję. Będę czekać na Twoją odpowiedź. 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kashmir22 wracam z drugą odpowiedzią 🙂 
Przesyłki metodą Allegro Poczta można nadawać bez umowy z Pocztą Polską - na umowie Allegro. Ale konieczne będzie wskazanie Urzędu nadania - dla umów Allegrowych dostępne są wszystkie urzędy PP, więc możesz tam wpisać dowolny (tj. ten, w którym nadasz przesyłkę).

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Super! Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów