anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy standard ocen :):)

mikeza
#20 Guru#

Na drugim koncie właśnie dostałem nową ocenę pozytywną:

zgodność produktu: 5 gwiazdek

obsługa kupującego: 2 gwiazdki

koszt wysyłki: 5 gwiazdek

dodatkowo komentarz kupującego: towar zgodny z opisem, wszystko ok, szybka dostawa.

I weź tu odgadnij, skąd te 2 gwiazdki za obsługę ??  Jaka jest wartość takiej oceny dla mnie jako sprzedawcy, co takiego zaważyło na tym, że obsługę oceniono na 2 gwiazdki, skoro kupujący stwierdził, że nie ma żadnych zastrzeżeń i jest zadowolony ze wszystkich aspektów transakcji (tak wywnioskowałem z treści komentarza) ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza   Zapytaj. Zapewne ręka się omsknęła 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@mikeza A czy wiesz jaki tekst opisu jest wyświetlany kupującemu gdy wybiera 2 gwiazdki?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@annas14-firma  przy 2 gwiazdkach jest opis, że obsługa była słaba. W takiej sytuacji nie rozumiem komentarza kupującego, który stwierdza, że jest zadowolony z zakupu i szybkości doręczenia przesyłki. Masakra jednym słowem 🙂

Może faktycznie klepią te komentarze ze smartfonów i potem są takie klocki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Zauważyłem, że wystawiając ocenę ze smartfona można bardzo łatwo dać inną niż by się chciało, wystarczy przelecieć palcem po ekranie. Poproś o usunięcie i poprawienie gwiazdek, zapewne to jeden z tych przypadków.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Może listonosz był jakiś niemiły dla klienta .

oznacz moderatorów

evartus
#9 Pomysłodawca#

Nie jestem astronomem więc nie zwracam uwagi na gwiazdki. Nie przejmuję się też **piiip**ami, którzy w tak niezrozumiały sposób oceniają przebieg całej transakcji, a doświadczam tego czasami. 

oznacz moderatorów