anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy widok wyszukiwarki - dlaczego nie widać nazwy Sprzedawcy???

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Witaj Allegro. Nowatorskie pomysły które wprowadzacie co chwilę rozbiją się za chwilę sufit. Dlaczego od dziś przy przeglądaniu aukcji nie widać nazwy sprzedawcy??? Ręce opadają. Czy widzicie że część wprowadzanych zmian nie sprzyja sprzedawcom? Ciągle zmiany na gorsze. Nie rozumem tego. Robicie badania, wysyłacie ankiety, ale nikt ich nie czyta i nie analizuje. Dlaczego nie widać nazw Sprzedawców, czemu to ma służyć, jak stały klient przeglądając różne aukcje ma w łatwy sposób trafić do konkretnego Sprzedawcy? Drogie Allegro, wasze działania nie sprzyjają rozwojowi sprzedaży, są skierowane nie dla nas tylko przeciwko nam. My Sprzedawcy płacimy abonament, w zamian oczekujemy usług sprzyjających rozwojowi sprzedaży a nie jej torpedowaniu. Proszę o mądry komentarz, ale nie taki że przeprowadziliście testy i wprowadzane zmiany są na lepsze. To jest ewidentne działanie na niekorzyść Sprzedawców, którzy odczuwają spadek sprzedaży poprzez wasze działania.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BrickWorkshop Cześć. 🙂 Masz na myśli widok z aplikacji czy wersji przeglądarkowej serwisu? Mogę Cię prosić o zrzut ekranu ze wskazaniem, o które miejsce chodzi? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BrickWorkshop
#10 Popularyzator#

Witam, mam wrażenie że problem był tylko dziś w nocy. Może wprowadzane były zmiany na stronie i coś się posypało. Teraz widzę że wszystko wróciło do normy. Tak swoją drogą to potraficie mocno podnieść ciśnienie takimi sytuacjami 🙂 Bo nie wiadomo czy to jest chwilowa usterka czy kolejna zmiana "na lepsze". Dzięki za szybką reakcję!

oznacz moderatorów