anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obciazyli mnie za kampanie i nie odpowiadaja ze szczegolami za co

stefan2002roman
#7 Wielbiciel#

zauwazylem ze obciazyli mnie za kampanie. nigdy nic nie wlaczalem. nie wiem kiedy to mialo miesce. allegro milczy. omerta. dzis doczytalem, ze to sie wchodzi na jakis portal ads.allegro ... dziwna sprawa ... czesto przy wystawianiu oferty zeruje budzet (ostatnia pozycja) ... dla pewnosci ... ale widac, ze jakosc wciskaja ten temat i nawet nie ma informacji, gdzie tym zarzadzac ... cpc itd. ... dziwna sprawa .... chyba nowy model biznesowy ... i brak mozliwosci jakijkolwiek obrony przez przypadkowe ofiary ...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stefan2002roman tak jak wyjaśniliśmy w korespondencji e-mail (nr 38057695) kampania została uruchomiona z pozycji formularz wystawiania. 
Aby wyłączyć kampanię, zaloguj się do Panelu ADS i kliknij pomarańczowy guzik koło kampanii, aby go wyszarzyć.
Po wyłączeniu kampanii miałeś napisać w korespondencji e-mail, niestety nie otrzymaliśmy od Ciebie wiadomości. Poszukaj jej proszę (było to 28/11) i odpisz, jeśli wyłączyłeś już kampanię.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

stefan2002roman
#7 Wielbiciel#

dziwna sprawa, ze ja mam wchodzic do jakiegos panelu ktorego nie znam i zmieniac jakies opcje. naliczyliscie jakie oplaty i wszystko jest wyzerowane w tym panelu ... oczekuje anulowania tych oplat i tez chce wyjasnic sprawe dlaczego cos takiego sie pojawilo, gdyz nie wlaczalem nigdy programow tego rodzaju, a czesto ustawialem budzet 0 zl na wszelki wypadek

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stefan2002roman w takim razie odpisz na wiadomość w sprawie nr 38057695.
Allegro Ads można włączyć z poziomu wystawiania ofert, a do zarządzania kampanią służy osobny Panel. Sami nie włączamy tej usługi, więc być może przez pomyłkę, musiałeś uruchomić ją podczas wystawiania oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Budżet 0zl a kampania sama się włączyła, ale jednocześnie nie wiesz jak ją włączyć?🤔

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@stefan2002roman a czesto ustawialem budzet 0 zl na wszelki wypadek

To masz odpowiedź że przez przypadek kliknąłeś przy wystawianiu promowanie 😄 Po co to ruszasz, samo się nie włączy a jak widzisz grzebanie szkodzi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

dziwna sprawa, dziwna 

oznacz moderatorów

stefan2002roman
#7 Wielbiciel#

rewelacyjnie wciskaja usluge, nie wiadomo kiedy i jak ... i co zostalo wykonane ... nic nie trzeba potwierdzac, a smieszki dra lacha ... moze ktos zadalby sobie trud i przynajmniej dal informacje, ze jest panel dostepny do zmiany parametrow????????????????

oznacz moderatorów

stefan2002roman
#7 Wielbiciel#

nie jestem w stanie ustalic co bylo promowane i kiedy ... dla sprywciarzy oczywiscie to normalnosc .. moze niech sobie ktos z allegro zada trud i poda kiedy i jak to bylo potwierdzone i jak sprawdzic co konkretnie bylo wykonane w ramach tej uslugi za 170 zł ... bo ja nie wiem ...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stefan2002roman czy zaglądałeś do Panelu Allegro Ads? Informacje o tym co konkretnie było promowane są właśnie tam. 
Jeśli masz problem z poruszaniem się po tym Panelu, to napisz do nas za pomocą tego formularza, Doradca Allegro Ads będzie mógł podać Ci szczegółowe informacje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

stefan2002roman
#7 Wielbiciel#

nie jestem zainteresowany zadnymi adsami i prosze o i informacje po co jest ustalony domyslenie budzet powyzej limitu, dlaczene nie ma pustego pola na limit, ktory jest sugerowany i prosze tez o informacje w jakiej formie podac wam informacje, ze moglo dojsc do bledu informatyka ktory poza budzetem tez domyslenie zdefiniowal chec zakupu uslugi jako domyslenego formularza wystawienia aukcji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stefan2002roman napisz proszę za pomocą tego formularza, nie mam dostępu do informacji o Twoich kampaniach w ramach Ads. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów