anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odblokowac konto

sprzedawca257
#7 Wielbiciel#

@mr_oma

Kiedyś prowadziłam konto na allegro które zostało zablokowane i było ono kontem osobistym, później założyłam konto firmowe już z danymi fundacji ,,Twój startup,, i zostało ono zablokowane przez to że stare konto jest zablokowane. Aby odblokować konto musiałam podpisać umowę z Hurtownią. Żadna hurtownia nie pozwalała na podpisanie umowy, ale dostałam od hurtowni bigstore24 oświadczenie że z nimi współpracuje, nie pomogło. Podpisałam też umowę powierzenia danych z hurtownią gimmik, to też nie pomogło. Wcześniej nawet posiadałam sklep internetowy i oprogramowanie które pozwalało mi na zawarcie współpracy z wieloma hurtowniami to również nie pomogło (teraz sklep jest zawieszony ponieważ nie stać mnie na jego utrzymanie). Kontaktowałam się wiele razy z zespołem allegro i nadal nic. Twierdzą oni że odblokowanie konta wiąże się z dużym ryzykiem i dokumenty są nierzetelne i nie spełniają ich oczekiwań. Nie wiem już co robić, dość dziwna sytuacja.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sprzedawca257 przykro mi z tego powodu, ale nie jesteśmy w stanie nic zrobić w tej sytuacji, ponieważ decyzję o odblokowaniu konta może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:88973202
#2 Obserwator#

ale to nas nie interesuje to w waszym obowiazku jest i allegro zeby nie blokowac kont za zadne skarby chodzby i klient  zalegal z zaplata 20mln zl

oznacz moderatorów