anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obowiązkowy kod EAN - tworzenie zestawów produktów

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Mam pewien spory problem. Sprzedaję wanny od jednego z Polskich Producentów. Sama wanna ma kod EAN i to jest ok, ale też tworzę aukcje łącząc wannę z obudową (która ma swój kod EAN). Jaki kod EAN wpisać w aukcji? Jak wpiszę ten z samej wanny to Allegro połączy to z aukcjami, w których są same wanny bez obudów. To bez sensu. To samo się dotyczy zrobienia zestawu natryskowego dla klienta. Bateria natryskowa + drążek lub deszczownia. Bateria ma swój kod EAN, a drążek swój... Przecież bez sensu jest wykupowanie np 100 kodów EAN i nadawanie ich dla takich zestawów pod własną marką. Tym bardziej, że niektóre zestawy tworzy się tylko na kilka tygodni. Ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Novosan na taki zestaw musisz nadać - zakupić nowy kod 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Novosan
#9 Pomysłodawca#

@kostas11ale to nie rozwiązuje sprawy do końca. Jak nadajesz nowy kod to musisz wpisać jego markę. I co wpiszesz jak masz np baterię z Kuchinoxu, a drążek z Grohe?

Nie rozumiem dlaczego w formularzu na Allegro nie ma dodatkowych pól na kody EAN. Ktoś sprzedaje np klocki Lego i robi dwa zestawy w dobrej cenie to też musi swój kod nadać? Powinien móc zaznaczyć, że to zestaw i móc wpisać więcej kodów EAN w ofercie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Novosan powinien być, powinni pomyśleć, wiele można by tu poprawić ale jak widać wszystko jest oki 😞

Zgłoś pomysł https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/idb-p/zglos-pomysl i tyle Ci zostaje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Anie jest rozwiązaniem Wystaw Zestaw?

oznacz moderatorów

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Nie jest. To jest mało użyteczne narzędzie. Przykładów mogę mnożyć. Ale jeden z nich to koszty wysyłki. Czasami koszt wysyłki dwóch przedmiotów się różni. Mnie przy zestawach klienci muszą zapytać o koszt wysyłki.

Kolejny problem? Aktualne zestawy nie są widoczne w wynikach wyszukiwania. Pojedyncze aukcje są. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Dla pewności, mówię o zestawach wystawianych bezpośrednio jako oferta. One są w wyszukiwanych. Wprowadzono t całkiem niedawno.

oznacz moderatorów