anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obrona przed oceną niesłusznie wystawioną przez kupującego

PIOTRSS
#9 Pomysłodawca#

witam

co w przypadku moim zdaniem niesłusznie wystawionej negatywnej oceny przez roszczeniowego klienta

bo chyba nie tylko mój problem tylko wielu sprzedawców na Waszej wielkiej platformie uznającej zasadę klient ma zawsze rację bo wy za to nie płacicie 

z góry dzięki za konstruktywną odpowiedż ale powoli mam dośc takiego traktowania klienta ,któy daje Wam zarobić przez paredziesiąt lat

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Ja jestem rzetelny w swoim działaniu, więc mnie nie pomawiaj. Ty natomiast nie wiesz, czy to było jedno zdjęcie, może dwa, a może nawet w opisie coś było na ten temat. Opierasz się na czymś, co przekazała Ci strona winna zamieszania, co nie jest oznaką rzetelności.

 

"błędów nie popełnia jedynie ten co nic nie robi" ta formułka jest oklepana. Ludzie popełniający bezsensowne błędy często jej nadużywają, nie ma ona tutaj zastosowania.

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#12 Orędownik#

@Crow_Empire Ty tak samo nie wiesz jak było, a opierasz się tylko na niczym nie popartych domysłach, więc nie pomawiaj sprzedawcy o bezsensowne błędy 🐭

Zwalanie winy za całe zło tego świata na sprzedawców też jest oklepane, chociaż ma licznych wyznawców. Akurat w wypadku tego sprzedawcy ja nie widzę złej woli, co przecież faktycznie też się zdarza. Jednak najczęściej negatywy obrywają ludzie przypadkowi, a nie ci, którzy świadomie i celowo wprowadzają kupujących w błąd.

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

Wiem jak było od strony sprzedawcy, bo sam się przyznał, że wysłał towar niezgodny z zawartą umową. Nie wiemy co było dalej, dlaczego kupujący zrezygnował z reklamacji, ale my nie o tym.

Średnia ocen sprzedającego pokazuje, że ma wiele do poprawy.

oznacz moderatorów

PIOTRSS
#9 Pomysłodawca#

NIE CHĘ MI SIĘ Z TOBĄ GADAC SAM SKACZ JAK ALLEGRO CHCE JA NIEWOLNIKIEM NIE BĘDĘ I ZROBIE CO UWAŻAM BO DEMOKRACJA JEST

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@PIOTRSS 

A ja się zastanawiałem czy macie lepszą ceną na te latarki w zakupie niż my a tu się okazuje, że kolejny sprzedawca który sprzedaje na Allegro po koszcie zakupu. Na dodatek prawie wszystkie oferty do usunięcia za nieprawidłowe zdjęcia. 

oznacz moderatorów