anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

OCENA SPRZEDAWCY PRZEZ ALLEGRO

wspomnienieprlu
#9 Pomysłodawca#

Proszę mi wytłumaczyć taką ocenę: terminowe uzupełnienie nr przesyłek - 100 %, wysyłka w terminie - 86 % ?????? Czegoś nie rozumiem??? Zaznaczam, ze wszystkie wysyłki w terminie zadeklarowanym.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mako_poznan
#9 Pomysłodawca#

Właśnie otrzymałem informację z allegro, że ponieważ wysyłam paczki kurierem UPS, kupujący nie otrzymuje automatycznej informacji, że paczka została wysłana.

Ja zaznaczam status wysłana, klient ma status w przygotowaniu. Ja wklejam numer listu przewozowego, klient do nie dostaje. Mam już przez to jeden i pierwszy negatyw, i dzisiaj spór z klientem dlaczego nie ma paczki. A ja paczkę wysłałem wczoraj, tylko klient tego nie widzi na allegro. Allegro zaproponowało abym korzystał z kuriera z ich listy - szok. Aaa... przez nowy system nie jestem już super sprzedawcą bo mam 0% doręczonych paczek!

oznacz moderatorów

aleksandra1977
#8 Zapaleniec#

ja wysyłam przesyłki 2, a nawet 3x dziennie (kurier jest codziennie po odbiór, do paczkomatu dostarczam sama), numery paczek uzupełnieniam w momencie pakowania towaru i o ile uzupełnianie przesyłek mam na poziomie 100%, to wysyłka w terminie jeszcze ani razu nie została tak oceniona. 

oznacz moderatorów