anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocenanegatywna gdzie zgłosić

sagarysklep
#11 Animator#

Pan wystawił mi negatywa mimo że próbowałam się z nim skontaktować telefonicznie . Bez żadnego odezwu . Proszę o jakiś link gdzie mogę ten przypadek zgłosić żeby allegro to zweryfikowało 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Zgłosić możesz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

Moim zdaniem ocena nie narusza zasad.

oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Chyba żartujesz . Dostaje negatywa za to że kupujący nie odebrał i nie przeczytał mojej wiadomośći  ? 
To ja się dwoje i troje żeby się z nim skontaktować a on mi negatywa po miesiący wystawia ? 
Może zespół allegro powinno się zabrać za takich kupujących . 

 

oznacz moderatorów

lukaszflak14
#10 Popularyzator#

Oj jeszcze nie wiesz jak wiele takich trupów wypadnie z tej szafy 😉
Według Allegro może, bo jest to SUBIEKTYWNA OCENA KUPUJĄCEGO ❤️ ❤️ 
I codziennie zdarza się kilkaset ocen negatywnych od osób, które nie odebrały pobrań, gdzieś miały cały zakup, zlały kompletnie sprzedającego.  Nie łudź się - ten portal nic z tym i z oceną jaką dostałaś nie zrobi. Pozostaje Ci się... przyzwyczaić 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sagarysklep Male szanse żebyś coś zdziałała ale życzę powodzenia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sagarysklep Ale ja ci radzi @xyz96 należy to zgłośic

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@sagarysklep Komentarz to wg. Allegro ocena subiektywna. Czyli kupujący moze dać Ci negatyw pisząc : "Harmonia, Kaszuby, Rakieta, Piasek tańczę Krakowiaka" i będzie wg nich ok.....

Szanse małe - ale pisz, nic nie tracisz.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Skoro nie odebrał paczki za pobraniem i dodatkowo wystawił negatywną opinie, dla mnie to wygląda na łatwą sprawę sądową 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

tutaj raczej paczka nie została wysłana ze względu na błędne dane w formularzu dostawy

oznacz moderatorów