anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oceny produktu, opisujące go jako niezgodny z opisem

AVzone_pl
#1 Nowicjusz#

Witam,

Ostatnio w jednym z produktów, który sprzedajemy już od długiego czasu zaczęły pojawiać się opinie, jakoby nie spełniał on jednego z parametrów, mianowicie przekroju. Na kabel posiadamy certyfikaty od Polskiego producenta, więc pojawia się pytanie - czy można zainterweniować w jakiś sposób w oceny kupujących?

Kilka ocen tego produktu:
https://allegro.pl/oferta/kabel-przewod-glosnikowy-2x2-5mm-czysta-miedz-ofc-9798500337#productReview...

sprawiło, że klienci teraz dzwonią i piszą do nas w tej sprawie, więc automatycznie domyślamy się, że lwia część w ogóle się z nami nie skontaktuje, tylko zakupi produkt u konkurencji.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@AVzone_pl Przy ocenach produktów masz odnośnik "Zgłoś naruszenie" lub jakoś podobnie. Możesz więc zgłosić ocenę, która Twoim zdaniem narusza zasady. Jeśli Allegro to potwierdzi, ocena zostanie usunięta. 

oznacz moderatorów

AVzone_pl
#1 Nowicjusz#

@xyz96 dzięki za szybką odpowiedź.

Próbowałem pójść w tę stronę, zanim jeszcze napisałem tutaj - niestety, żadna z opcji zgłoszenia nie odpowiada temu, co chciałbym zgłosić:

 
 

Przechwytywanie.JPG

 

Dodatkowo - nie znalazłem w opcji kontakt z allegro żadnego tematu rozmowy, który mógłby zgadzać się z moim problemem, a po zaznaczeniu dowolnej opcji zgłoszenia opinii nie ma też możliwości rozwinięcia tematu o na przykład własne słowa 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AVzone_pl Jeśli chcesz zgłosić problem w inny sposób, napisz do Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5...

oznacz moderatorów