anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oceny przypisane do kodu EAN zamiast numeru aukcji ?

-PRORIDE-
#11 Animator#

Witam, Dlaczego jak zmienię kod ean to znikają oceny o tym produkcie ? Przedwczoraj wszystko było po staremu. Zrobiłem zestaw produktów z tym samym przedmiotem ale jednak się rozmyśliłem i nadałem nowy ean do tego przedmiotu to oceny znikły. Logicznie to ma sens bo to niby inny numer ean ale do tej pory było tak że wszystkie oceny były przypisane do numeru aukcji. Nawet jak się zmieniało ean to opinie pozostawały.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

-PRORIDE-
#11 Animator#

O super teraz już naprawiliście 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-PRORIDE- widzisz jak super 5h i naprawione 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Nie ma lipy w tym allegro sami zawodowcy tam pracują.

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Jednak dalej nie działa kolejne aukcje po zmianie eanu nie mają już opinii. Może tak musi być. Jednak tu się wszystko zmienia jak w kalejdoskopie 😎

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@-PRORIDE- oceny produktu na pewno są ściśle powiązane/przypisane do kodu GTIN/EAN, jak zmienisz kod, stracisz opinie. Jak wpisujesz ten, który był od początku, to opinie powinny wrócić? Na Allegro są takie "rodzynki", co ten sam kod GTIN/EAN wpisują celowo do wielu innych swoich produktów, przez co klient jest  wprowadzany w błąd opiniami, które sugerują, że dany produkt jest super- ma 500 pozytywnych opinii, co jest nieprawdą. Nie wiem czy Allegro rozwiązało już ten problem. Bo takie kwiatki, zwłaszcza z perspektywy klienta, są niedopuszczalne.

oznacz moderatorów