anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odłączanie kodów EAN

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam problem z naszymi cudownymi informatykami z allegro, mianowicie, od 74% ofert odłączyło mi kody ean bo ktoś uznał że moje produkty nie pasują do wskazanych kategorii... i przypisał je do jednej konkretnej. 
Żeby było śmieszniej, z odłączonych ofert zniknęły oceny produktów... 
A oceny które były wystawione wcześniej w tych odłączonych kategoriach zostały odjęte od tych powiązanych. I takim magicznym sposobem mam 1/4 ofert podpiętych do kodów EAN (chociaż kody są wpisane w każdą ofertę), a liczba ocen na niektórych aukcjach spadła mi z np 12 i średniej 4.90 do 1 oceny... Biorąc pod uwagę że jestem producentem to dość istotny mankament...

Spotkał się ktoś już z takimi manewrami ? Co z tym można zrobić ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

RED
#21 Demiurg#

JA WŁAŚNIE WPISAŁEM KILKADZIeSIĄT KODÓW  EAN

Z KTÓRYCH TYLKO KILKA połączyło sie z produktami

bo ktoś sobie wpisał do dowolnych kategorii kody ean

reszta produktów została odłączona lub nie połączona

allegro nie przyjmuje do wiadomości że 1 produkt może pasować do innych kategorii

mimo że np: na słuchawki ma 2 różne kategorie

na kable hdmi też i itp

 

 

oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

Tylko u mnie jest ten cyrk że oferty stały od maja zeszłego roku w 3 działach, a teraz  z d... ktoś postanowił sobie 2 działy odłączyć, z czego 1 jest faktycznie nie do końca idealnie spasowany a drugi z odłączonych idealnie pasuje do charakterystyki produktów które oferuje.
A teraz dzięki tym zabiegom oceny z odłączonych ofert poszły się... 

oznacz moderatorów

meduza
#12 Orędownik#

dziś już o tym pisałam i podałam przykłady  jak działa idealny system produktyzacji https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/po%C5%82%C4%85czenie-z-produktem-co-si%C4%...

oznacz moderatorów

Sentinel-S1
#9 Pomysłodawca#

8h temu, czyli podobnie jak u mnie... około 12 wywaliło mi oferty, z tym że ja nie dostałem żadnego meila ani nic, oferty nie zostały też zamknięte, porostu odłączyło od nich EAN, zostały w tych samych działach i kategoriach gdzie wcześniej, tylko bez widoku ocen poza tymi które zostały wystawione bezpośrednio do aukcji, a z kolei od tych produktowych które uznali za jedyne odpowiednie odłączyło mi te oceny z ofert z których wywalili produkt... Ogólnie cyrk. 
Miałem 100% powiązanych ofert z produktami mam 24.1% 
Miałem po 15 ocen na produktach, uciekło mi 80%... 

oznacz moderatorów