anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 3 lipca zmienimy opłaty za przesyłki Allegro Smart!

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Zmienimy kwoty, które płacisz za przesyłki Allegro Smart! – dla ofert, które wystawiasz na allegro.pl i na allegro.cz. 

Opłaty za przesyłki Allegro Smart! pobieramy w zależności od tego, jaka jest wartość zamówienia od kupującego. Od 3 lipca będziemy brać pod uwagę 9 progów wartości zamówienia (teraz jest ich 5):

  • od 40 do 49,99 złotych
  • od 50 do 59,99 złotych
  • od 60 do 69,99 złotych
  • od 70 do 79,99 złotych
  • od 80 do 99,99 złotych
  • od 100 do 149,99 złotych
  • od 150 do 199,99 złotych
  • od 200 do 299,99 złotych
  • od 300 złotych.

Tabele z nowymi opłatami znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/wazne-zmiany-dla-sprzedajacych-w-czerwcu-lipcu-i-sierpniu-2Y5YO... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
62 ODPOWIEDZI 62

siesio
#10 Popularyzator#

No a ostatnio pisaliście, że chcecie zmniejszyć STOPIEŃ SKOMPLIKOWANIA obliczania prowizji, a tu pyk i kolejne utrudnienie.

oznacz moderatorów

04opyromek68
#7 Wielbiciel#

Brawo!!! Jesteście Państwo najlepszym czynnikiem rozwoju prywatnej sieci sklepów internetowych, oraz sprzedaży na grupach i Marketpace na Fb żona juz zrezygnowała ja powaznie o tym myśle. Zato "przyjaciele" z Azji coraz większym tłumem pukają, ciekawe jak egzekwujecie (w domysle) pokrywacie straty powodowane przez tych oszustów, których konta znikają po sprzedazy kilku przedmiotów ja Patrzę i nie wierze sprzedałem przedmiot za 12,0 złotych pobrano opłat 5,0 zł czy to normalne ???? 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Jest tego jeden plus. Allegro "reklamuje" oferty w sieci. W większości kategorii wystawianie ofert jest darmowe. Klienci wchodzą na allegro, oglądają zdjęcia czytają opisy. Ostatecznie dzwonią do sprzedawcy i sami pytają " Czy jak zamówię przez telefon będzie taniej" ? 

 

oznacz moderatorów