anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od połowy grudnia gwałtowny spadek sprzedaży

kular-k1
#7 Wielbiciel#

Wyświetleń prawie zero. Też tak macie? Pytanie do starych wyjadaczy: od czego to zależy?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

kostas11
#21 Demiurg#

 


@ART_FOTO  napisał(a):

Wydaje mi się, że największy problem jest jednak z wyszukiwarką.Niech ktoś wpisze w wyszukiwarkę Allegro frazę"

" Canon AE-1 " bez cudzysłowu i zobaczy czy wyskoczy mu jakaś moja oferta.


Wyskakuje mi 55 oferty i dwie Twoje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Pocieszające jest że inni widzą.Ja wpisując, widzę po lewej 41 ofert, natomiast wyświetla mi się tylko 12, w tym nie ma moich.Coś w ustawieniach nie tak?

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Mali sprzedawcy i duzi pomału mają dosyć. Szczególnie jak z przedmiotu zostaje Ci 1.5zł na czysto a poczta polska dowaliła karę do wysyłek 30000 bo nie doczytałem że umowa na tańsze przesyłki tylko na miesiąc.😂 Przewalić trzeba towaru za bańkę żeby zarobić 1000zł to się nie opłaca. Tylko wyprzedać magazyn, zwolnić ludzi i zająć się sklepem. Na to samo wyjdzie. Trzeba samemu zacząć zarabiać a nie tylko dać zarobić innym.

oznacz moderatorów

lookrowana
#9 Pomysłodawca#

Bo tak niestety wychodzi.. Allegro nas kasuje na wszystkim. Od 29 lutego kolejne podwyżki 😕

Na sklepie mamy tańsze produkty i ludzie to widzą, wolą zapłacić za wysyłkę lub dołożyć do koszyka produktów za 200 zł, aby wysyłka była darmowa, niż kupować na Allegro. 

Nam to na rękę, przynajmniej chorych prowizji nie trzeba nikomu płacić. Czysty zysk. 

oznacz moderatorów