anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór paczki W kiosku ruchu pomocy

sagarysklep
#11 Animator#

Witam pierwszy raz zdarzylo mi się że klient chcę dostawy do kiosk ruchu . Prszę mi powiedzieć gdzie mam szukać listu ?? kto tą paczkę zabierze ? nie mam zielonego pjęcia jak to działa 😞

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sagarysklep  Jak masz umowę z PP to udostępnij Allegro Pocztex Kurier48 odbiór w punkcie i wtedy klient może sobie wskazać kiosk , Żabkę czy co tam chce .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

A gdzie mam znależć ten list ?do wydruku ? 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sagarysklep  a korzystasz z EN ? Importujesz i postępujesz tak jak ze standardową przesyłką Allegro Pocztex  Kurier48.  Ale klient musi wcześniej wypełnić FOD i wskazać Kiosk Ruchu .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie udostępniaj form dostawy dla których nie masz podpisanej umowy. O ile InPpost paczkomaty i kuriera można załatwić z poziomu managera z opcją prepaid to dla Pocztex i odbiory w punkcie musisz mieć zawartą umowę.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TATLOK  ale ja zajrzałam na jej aukcje i ma udostępniony Allegro Pocztex więc pewnie umowę ma 🙂 A skoro ma to może dodać odbiory w punkcie .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Tak mam umowę. Moja opiekunka nic więcej mi nie powiedziała na ten temat a ja nie wiem co dalej mam zrobić aby nadać tą paczkę 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sagarysklep A klient już kupił ? Bo jak nie udostępniasz tej formy nadania to nic nie zrobisz. Dodaj do cennika odbiory w punkcie i dopiero wtedy zadziała. A jednorazowo możesz nadać np na Bliskiej Paczce  https://bliskapaczka.pl/

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

Tak już kupił . I teraz moje pytanie gdzie mam szukać listu i co z ta paczką mam zrobic ? gdzie ją zanieść aby trafiła do klienta .. 

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sagarysklep  jeśli miałaś na tej aukcji udostępniony odbiór w punkcie to generuj list przewozowy w Elektronicznym nadawcy . Tak jak zwykły Allegro Pocztex kurier i nadaj na poczcie .  Klient wypełnił FOD ze wskazaniem na kiosk ruchu ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

sagarysklep
#11 Animator#

DANE DOSTAWY

Allegro Paczka w RUCHu (PACZKA w RUCHu: K4-774739-74-71 774739)

8,60 zł

św. Jana Pawła II 2A
32-090 Słomniki

Tak się wyświetla na stronie allegro więc wychodzi na to że wybrał i wypełnił

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@sagarysklep  A to jeszcze coś innego. To nie poczta tylko Paczka w Ruchu . Ja nie korzystam z tej formy to nie bardzo umiem Ci pomóc. Wiem, że nadasz w Kiosku Ruchu , ale jak generuje się list przewozowy to musiałby podpowiedzieć Co ktoś ma to w ofercie. Jak masz umowę z Ruchem to atakuj opiekuna 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

W atrakcyjnej cenie, oraz w opcji SMART możesz nadać paczkę w RUCH-u i Allegro paczkę w RUCH-u tylko jeśli masz podpisaną umowę z RUCH-em. Paczki do punktu Ruch też można nadawać poprzez EKN jeśli masz umowę w Pocztą Polską (ale tu ustawiając cenniki dostaw należy uważać i nie mylić pojęć) Jeśli masz tylko jedno zamówienie to możesz wypełnić list ręcznie jako klient indywidualny bezpośrednio ze strony RUCH oto link: https://www.paczkawruchu.pl/ 

oznacz moderatorów