anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odnośnie statusu Super sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bocerserwis
#8 Zapaleniec#

Witam

Dwa razy już dostałem status Super Sprzedawcy, ale ostatnio niestety go straciłem, ale w tej chwili według wszelkich znaków na niebie wychodzi na to, że to oznaczenie powinienem odzyskać, ale nie wiem czy to idzie z automatu, czy mnie poinformują, jaki jest okres oczekiwania na ponowienie "tytułu" i ewentualnie czy należy się upomnieć. Czy ktoś coś w tym temacie, bo do końca w pomocy nie mogę tego doczytać tym bardziej, że często następują zmiany przepisów.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Bocerserwis, wejdź w zakładkę jakość sprzedaży, tam masz zakładkę Super sprzedawca, i tam masz wszystkie informacje. Poinformują cię mailem 🙂

oznacz moderatorów
Bocerserwis
#8 Zapaleniec#

Witam

Tak to zrozumiałem, że powiadomią mnie meilem, ale chodzi o to że dostałem komentarz negatywny dosłownie na kilka dni, rozwiązałem problem i od razu straciłem status, a teraz minął już miesiąc czasu i nic się nie dzieje, dlatego się zaniepokoiłem, mimo wszystko dziękuję za pomoc i za zainteresowanie. Widocznie szybko można stracić status, a długo się odkręca, pozdrawiam i dziękuję.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Bocerserwis, tak, łatwo można stracić, a trudno odzyskać. Zależy ile od czasu negatywa dostałeś pozytywnych komentarzy. Allegro ma jakiś kompletnie nierealny przelicznik. 

oznacz moderatorów