anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odrzuceni wniosku o zwrot rabatu transakcyjnego

TPH_HOKKAIDO1
#1 Nowicjusz#

25 marca złożyłem 4 wnioski o zwrot rabatu transakcyjnego i dzisiaj otrzymałem infomację o odrzuceniu, jestem tym faktem bardzo zdziwiony, tym bardziej , że wniosek, który składałem tydzień wcześniej został zaakceptowany,

Kupujący towar skorzystali z formularza o odstapieniu od umowy kupna, ja zwróciłem pieniądze, a teraz jeszcze tracę przez brak zwrotu rabatu.

Zasady, które wprowadza Allegro bardzo mnie zdziwiły.

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

Są nowe zasady zwrotów, jak oddałeś im kasę przez payu to powinieneś dostać od ręki zwrot, pisz odwołanie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

eladowarki
#8 Zapaleniec#

To jest nie uczciwe i wymuszenia ze strony allegro . Również dostaje cały czas że nie zostało mi przyznane zwrot prowizji bo nie zwróciłem przez konto allegro z budżetu. .Klient mimo że napisał w wiadomości allegro to jeszcze widnieje iż odstąpił od kupna (czarno na białym) .Kiedy robię odwołanie dostaje zwrot (po co to żeby sprzedawców denerwować i wysyłać masę e-maili podwójnych ), ale pod spodem allegro wymusza mi żebym robił przez budżet z allegro którego nie zawsze mam i nie chce robić ponieważ moja księgowość opiera się na wpływach i zwrotach kiedy miałbym kontrole mam dowód iż zwróciłem . Księgowej jest też tak wygodnie . Allegro wprowadza jakieś zmiany i wymusza na sprzedawcach zwroty z allegro nie wiem po co to robi . Potwierdzenia listy śledzenia przesyłek . To ma być łatwo i prosto jak mam się bawić w siedzeniu i traceniu czasu na dodatkowe klikania i wyjaśniania to zaczyna ten system być coraz bardziej skomplikowany .

oznacz moderatorów