anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Odrzucone wnioski o zwrot prowizji

cloudcloud
Były Moderator
Były Moderator

@mayk82 złożyłeś odwołanie?

Klaudia
   Były Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

@TommyToys  wystarczy się odwołać tak jak napisali, jednak takich zwrotów jest coraz więcej , byle do smarta dobić

Odpowiedz
Ładowanie...

musicman76
#8 Zapaleniec#

Ja bardzo dużo czasu straciłem i tracę żeby odzyskiwać prowizję od niesprzedanych przedmiotów. Przykładowo: Klient kupił u mnie towar a za chwilę się rozmyślił i prosi o zwrot pieniędzy (bo prawdopodobnie znalazł gdzieś taniej) i tu zaczyna się mój koszmar towar za około 400zł wiec 40zł prawie prowizji już mam do zapłaty. Robię wszystko jak nakazał regulamin allegro zwracam pieniądze i składam do allegro wniosek o zwrot prowizji, kupujący powinien potwierdzić zwrot ale na jego email ten wniosek nie dociera od allegro, nie ma go w spamie i nigdzie, mało tego pisze do klienta żeby sam złożył wniosek o zwrot towaru, takiego wniosku z kolei ja nie dostaje czekamy parę dni i co się dzieje ?

Przychodzi do mnie email od allegro: Nie przyznaliśmy rabatu transakcyjnego i tracę około 40zł

miałem tak nie raz.

Moim zdaniem to jest kpina z kupujących i złodziejstwo ze strony Allegro !

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy
Odpowiedz
Ładowanie...

musicman76
#8 Zapaleniec#

klik, klik drogi panie myślisz że nie wiem o tym ? bardzo dużo czasu tracę na te klik klik a dalej nie ma rezultatu, allegro jest bardzo wytrwałe i twarde w swym złodziejskim procederze.

Odpowiedz
Ładowanie...

konto zamknięte
Nie dotyczy

przykrościowo więc 😞 ale pamiętaj, że allegro nie ma prawa pobrać prowizji,
kiedy doszło do zwrotu, sąd ci przyzna rację 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

dawal50
#14 Krzewiciel#

@musicman76 przecież można się odwołać

Odpowiedz
Ładowanie...

xironeks
#7 Wielbiciel#

Taka to polityka allegro. Nie doszło do transakcji pieniądze zwrócone a allegro nie zwraca prowizji!!!! Jeszcze lepiej są teraz lepsi i gorsi bo jedni dostaną taki zwrot a inni nie. Walka z wiatrakami ja zakończyłem z dniem wczorajszym wszystkie aukcje na tym portalu a rachunek za transakcję do której faktycznie nie doszło nie opłacę. Byłem klientem od ponad 10 lat i robiłem mega dużo zakupów ale koniec... Sprawę zmuszony jestem zgłosić do UOKiK za nielegalne praktyki!!!

Odpowiedz
Ładowanie...

Eps-Serwis
#1 Nowicjusz#

coż ja mam podobnie, szczególnie przy pobraniach, wybiorą opcję, nie chcą paczki i proszą by nie wysyłać i coż koniec. prowizja ucieka. najlepiej jest jak zagraniczni kupują, wybierają pobranie pocztexem lub inpost a adres na zagranicę, i co ??? oczywiście nie mogę wysłać paczki tą formą, kupujący mają do wyboru opcję paczki zagranicznej ale nie bo drożej, więc jak debil klika na polską dostawę. Allegro chłypie swój kawałek i pyk .prowizja w ich kieszeni bo paczka nie wysłana, nie ma numeru pobrania i nie oddadzą. złożyłem odwołanie i poczekam. jak nie to FPK i UOKiK

Odpowiedz
Ładowanie...