anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferta nie właściwy opis

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

witam teraz zauważyłem, sprzedaż dywaniki oryginalne vw z numerem fabrycznym welurowe mój opis jest całkowicie poprawny, lecz obok już jest produkt gdzie dywaniki są gumowe i jest to inny produkt niż ten co ja oferuje i nie bardzo teraz rozumiem co klient kupił chodzi o to ze ja wyśle towar dywaniki welur do golfa 7 tak jak były wystawione , a kupujący otrzyma towar i będzie miał pretensje do sprzedawcy ze on kupił produkt jako gumowe golf gti 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ald-mar1, czy możesz podać numer oferty, w której zauważyłeś tę rozbieżność? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

już podaje 11940979707 dodam ze właśnie skontaktowałem się z kupujący i otrzymałem inf. iż kupujący chce mój towar taki jak wystawiłem mam pytanie czy można wystawiać nie łącząc produktu 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ald-mar1, widzę, że sprzedałeś tę ofertę. Jeśli chciałbyś sprzedawać i nie łączyć ofert z katalogiem, możesz rozważyć sprzedaż na Allegro Lokalnie. 🙂

Obecnie wymogi dotyczące % ofert połączonych z katalogiem wciąż rosną. Natomiast gdyby w przyszłości zdarzyła Ci się oferta błędnie połączona z katalogiem, możesz z poziomu zakładki  Mój asortyment zgłosić błąd. Wystarczy, że wybierzesz [zgłoś błąd w katalogu]. 

a58775e8445ead5e926ed28320fa.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

kup sobie eany wystaw nowy ze swoim unikalnym numerem takie byki ma allegro bo już skatalogowało błedna oferte i raczej ci nikt nie pomoże no chyba że wystawisz na allegro lokalnie-brak  słów -a jak masz jeszcze wysoko procenty odłacz od katalogu jak narazie alllegro kompletnie nad tym nie panuje

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

ja mam swoje produktu swoje unikalne kody swoje eany a  itak takie bzdury pokazuje że brak słów 

oznacz moderatorów

ald-mar1
#9 Pomysłodawca#

przecież ja otwierałem konto jako firma mam tysiące ofert to o jakim allegro lokalnie mówimy to są błędy portalu  nie nasze to w dłuższym czasie będzie bardzo dużo zwrotów kupujący będą nie zadowoleniu cos tu jest nie tak 

oznacz moderatorów