anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferty ciągłe zmainy

ITON
#8 Zapaleniec#

czy może ktoś wytłumaczyć kolejny debilizm allegro ?

znowu usunęli ponad 1000 aukcji. Ledwo je wprowadziłem tak jak sobie zażyczyli i znowu usunięte.

Bodajże w grudniu było to same.

To jakiś absurd. Jakiś baran siedzi i wymyśla ? To tak chce allegro zarabiać ? wywalając ciągle aukcje ?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

ITON
#8 Zapaleniec#

naklejki są różne nie tylko ostrzegawcze. Zrobiłbym dział naklejki BHP

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ITON Jasne, dziękuję za tę sugestię. Przekazałam ją już do właściwych osób odpowiedzialnych za tę zmianę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@mr_oma napisała "intencją produktyzacji jest maksymalne ułatwienie kupowania na Allegro."

napisz proszę, tak z ręką na sercu, kiedy ostatnio robiłaś zakupy na Allegro poszukując jakiegoś przedmiotu? I jak bardzo łatwo Ci to poszło?

Ja się ostatnio zderzyłam ze ścianą gdy w parametrach produktu było zupełnie coś przeciwnego niż w opisach aukcji i nie 1 aukcji tylko kilkudziesięciu. Jeden baran wpisał źle i nijak nie daje się tego poprawić

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

kupowanie na allegro a w szczególności szukanie to koszmar na allegro. A jak jeszcze geniusze z allegro bez totalnej wiedzy o produkcie sobie go poprzenoszą jak chcą i gdzie chcą to tylko bić brawo.

tak właśnie mi zrobili najpierw 1000 szt przenieśli sami gdzieś.... a póżniej je zamkneli bo nie było w nich wszystkich parametrów.... jeszcze raz brawo wy

a teraz się pytam co z nimi.... to widzę cisza nastała

 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@mr_oma Nie otrzymała odpowiedzi na moje pytanie: "napisz proszę, tak z ręką na sercu, kiedy ostatnio robiłaś zakupy na Allegro poszukując jakiegoś przedmiotu? I jak bardzo łatwo Ci to poszło?"

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Masz przecież masową zmianę parametrów np dla całej wybranej kategorii, jednym kliknięciem możesz wybrać producenta dla 1000 aukcji.

Tak samo wybierasz producent INNY i wpisujesz nazwę dowolnie.

Jest coś takiego jak baslinker może warto spróbować.

oznacz moderatorów