anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty przedsprzedażowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
Popsik123
#3 Debiutant#

Dzień Dobry,


Proszę o informacje, czy jest zawarty punkt w regulaminie o tym iż gdy kupujący kupi dwa produkty od jednego sklepu i jeden produkt jest w ofercie przedsprzedażowej a drugi nie to czy ma obowiązek wysłania tego drugiego? Dodam że jest to jeden koszyk. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Popsik123 to nie regulamin reguluje, tylko sprzedawca, a jaki masz problem zakupić to oddzielnie ????

A tak na logikę kupujesz z jedną dostawą a chcesz dwie oddzielne 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Popsik123
#3 Debiutant#

Mam problem z kupującym, bo kupił ode mnie 3 oferty, 1 oferta jest w przedsprzedaży, a dwie są dostępne od ręki i się kłóci że powinniśmy wysłać to co jest a na ofertę przedsprzedażowa powinno się czekać. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Popsik123 poproś klienta ,żeby zerknął do zakładki ,, moje zakupy ,, i zweryfikował czas realizacji jaki ma podany w szczegółach .

oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Niech sobie sprawdzi w szczegółach zakupu albo w mailu z potwierdzeniem zakupu jaki ma termin dostawy dla całego zamówienia - będzie taki, jaki wynika z produktu w przedsprzedaży. Też mi się co jakiś czas trafiają tacy, co próbują wymusić dodatkową przesyłkę, sprzedaję preordery od lat i NIGDY się nie ugiąłem, nie daj sobie wejść na głowę, konsekwentnie tłumacz - jedno zamówienie = jedna przesyłka. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Popsik123 sorki nie zerknąłem że jesteś sprzedajacym 🙂

Napisz mu że jak chce dwie dostawy to niech opłaci albo czeka na wysyłkę wszystkiego razem, a na przyszłość daj zapis w regulaminie ( o sprzedawcy ) że wysyłasz wszystko razem z najpóźniejszym towarem a jak chcą na raty to należy zakupić oddzielnie. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Popsik123 nie , jeśli klient połączy produkty w jeden koszyk system wyliczy czas dostawy najdłuższy dla produktów z puli koszyka .

oznacz moderatorów
Popsik123
#3 Debiutant#

A czy jest to gdzieś w regulaminie allegro? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Popsik123 jest to jeden koszyk i jedna dostawa , przewidywany czas realizacji miał widoczny w chwili zakupu oraz aktualnie wyświetla się w szczegółach i na tym się opieraj .

oznacz moderatorów