anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferty

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś wie może co dzieje się z portalem , zauważyłem spadek sprzedaży dokonałem sprawdzenia wyrywkowo niektórych ofert i okazało się ze są one dostępne tylko w moim województwie  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@AUDI-SW od 1 października zmienili widok ofert na produktowy i jednym spada sprzedaż a innym rośnie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AUDI-SW 

Produktyzacja ma już z 5 lat. Listing produktowy, nie wiem, tylko strzelam, z dwa lata. Od 1 października wszedł na stałe.

oznacz moderatorów

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

To oferty na które poświeciłem 4 lata pracy maja być nie widoczne albo błędnie podpięte pod katalog który wprowadza w błąd kupujących , a późnej zwrot zwrot zakup przez pomyłkę słabo to wygląda 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AUDI-SW 

No ale to było nie do uniknięcia. Przecież oni to mieli w głowie już 5 lat temu.

oznacz moderatorów

AUDI-SW
#9 Pomysłodawca#

Zgoda lecz zawsze wysyłali proszę uzupełnić parametry, wiec to się robiło a teraz podciągnęli niektóre oferty gdzie był podany tylko nr fabryczny pod dziwną kategorie stworzona błędnie przez innego sprzedawcę na ten moment nawet nie wiem ile takich ofert nie widocznych mam a za wszystko faktury się płaci i to w tysiącach pln 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AUDI-SW 

A no wiesz, nie ład w katalogu jest tu problemem zarówno dla nas jak i kupujących.

oznacz moderatorów