anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oficjalny sprzedawca opiekun

sklepChaba
#8 Zapaleniec#

Czy każdy oficjalny sprzedawca ma swojego opiekuna na allegro? Jeżeli tak to proszę o podpowiedź gdzie znajdę dane kontaktowego ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Chyba żartujesz. Tylko sprzedawcy ze statusem VIP mają swoich opiekunów. My szare żuki mamy jednego opiekuna na 100 tysięcy sprzedawców. Mnie od tygodnia nie umieją naprawić błędu i nie mogę wystawiać ofert. Taki sprzedawca VIP miałby rozwiązanie już po godzinie. 

oznacz moderatorów

sklepChaba
#8 Zapaleniec#

To może Ty mi podpowiesz. Czy mogę w katalogu produktów zrobić zmiany na nasze produkty i zablokować innym edycję ? Jesteśmy producentem i oficjalnym sprzedawcą jeżeli to ma znaczenie.

Bo robi się **piiip**zielnik jak każdy dodaje coś po swojemu

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

Kup sobie własne eany i sam dodawaj produkty z własną marką wtedy jak opiszesz to będzie po twojemu. Oczywiście chińska mafia sie później podepnie pod twoje przedmioty i będzie oferowała te same przedmioty za 10% wartości.

oznacz moderatorów

sklepChaba
#8 Zapaleniec#

Mam własne eany.  Ale moje produkty też sprzedają nasi klienci hurtowi. Jak później wystawiają produkty to zdarza się że np zmienią odcień lub podadzą zły wymiar i edytują to w katalogu i jest błędny katalog. Chciałbym tak, że jak wchodzi nowy produkt robić prawidłowe katalogi i żeby nikt nie mógł ich edytować  . 

oznacz moderatorów

-SuperMario-
#8 Zapaleniec#

To sami sprzedajecie jako producent na Allegro ? Sprzedając swoim odbiorcom hurtowym to z automatu powinniście zaprzestać sami sprzedawania na Allegro. Jak taki odbiorca hurtowy ma bić się później o cenę z producentem. Robicie to samo co allegro ze swoim sklepem na Allegro. 

oznacz moderatorów

sklepChaba
#8 Zapaleniec#

Mamy zupełnie inną politykę cenową niż opisujesz. Jak masz czas to sobie przejrzyj . 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów