anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w edytorze podczas wystawiania ofert

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś czasu  przy wystawianiu aukcji przez opcję "wystaw podobną" lub "wystaw przez formularz"

w edytorze, przy opisywaniu aukcji podczas pisania pojawiają się opóźnienia czasem trzeba czekać kilka sekund na pojawienie się wpisanych słów (nie da się tak skutecznie pracować). Dzieje się tak na różnych urządzeniach, na różnych przeglądarkach. Problem pojawia się co jakiś czas - raz wszystko działa " szybko" a raz "zamula" okropnie. Wiem, że problem jest nie tylko u mnie i nie po raz pierwszy. Co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@zangel-pl  Przywyknąć 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

Niestety, nie mam na to czasu, zeby wystawiac 1 aukcje zamiast 5 min to 10 min...nie da się przywyknąć do zmniejszania wydajności pracy kiedy z czasem i doswiadczeniem powinna ona rosnąć😉

oznacz moderatorów

AGD-RTV-KASIA
#7 Wielbiciel#

u mnie pojawił się ten sam problem ,jak poradziłeś sobie z tym ?

oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

Nie poradziłem sobie, napisałem tez do innych osób - firm, które miały ten sam problem - jedna firma napisała, że nie poradzili sobie  i szukają czasu, kiedy allegro nie jest obciążone, od drugiej firmy, zatrudniającej też informatyków dostałem mega obszerną odpowiedź, której puenta to - wina leży po stronie allegro - ich serwery nie dają rady... Allegro napisało, żebym coś tam pozmieniał w ustawieniach komputera itd. Dałem to informatykowi, żeby wszystko sprawdził i zrobił, jak ma być - nie poskutkowało. Teraz kupiłem nowy komputer, wydajny, lepszy, internet hula wszystkie strony "chodzą" pięknie, a allegro muli przy wystawianiu i przy pracy na zakładkach dla sprzedających - trzeba im to zgłaszać, że jest problem, może w końcu coś z tym zrobią...

oznacz moderatorów

zangel-pl
#7 Wielbiciel#

JESZCZE JEDNO - WYSTAWIAŁEM OSTATNIO NOWE AUKCJE MIĘDZY 4 A 5 RANO - WSZYSTKO "ŚMIGAŁO" - BO ALLEGRO NIE BYŁO OBCIĄŻONE

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@zangel-pl Niestety, Allegro proszone o podanie wymagań sprzętowym olewa temat. 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/edytor-aukcji-allegro-i-zak%C5%82adka-moje...

oznacz moderatorów

rafalostrowsk
#7 Wielbiciel#

również od jakiegoś czasu borykam się z tym problem i już nie wiem czy to coś u mnie czy wina allegro..

oznacz moderatorów