anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata 1zł.

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem dlaczego moje dwa pytania zniknęły więc pytam jeszcze raz. Od listopada sprzedaję drobnicę po 2, 3 zł. Jak będzie po wprowadzeniu opłaty 1zł od transakcji dla tych przedmiot wyglądała ta opłata?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Czyli co? Od 2 zł zabierze mi złotówkę i jeszcze od 2 zł naliczy prowizję? Czyli każdy towar od 2 do ew. 4 zł sprzedaję za ...nic?

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Jeśli naprawdę tak będzie będę musiał 1000szt ładowarek czy czytników wywieźć do punktu utylizacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, poczytaj dokładnie masz to opisane, masz link.

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Przeczytałem i nie mam abonamentu i nie będę miał  i moim zdaniem jest to próba wywalenia przedsiębiorców, którzy sprzedają drobnicę poniżej 5 zł i znam wielu z takim towarem którzy tez nie chcą mieć abonamentu  ten pomysł chyba od rządu zaczerpnięty  tylko w drugą stronę nie od nadmiarowego tylko od żadnego zysku daninę allegro trzeba płacić.A co...dlaczego to robią...bo mogą.

oznacz moderatorów

Mahika74
#10 Popularyzator#

Po 8 latach sprzedaży na allegro zamknęłam konto i odetchnęłam z ulgą. Dla firm, które handlują drobnymi i tanimi rzeczami ten portal stał się nieopłacalny. 

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Najpierw na części do telefonów z 3,5% podniesiono na 20%prowizji a teraz to. i 1000szt towaru który by się jeszcze komuś przydał idzie na śmietnik.Sam kupuje dożo drobnicy, głośniczki, buzery itp. Gdzie to będzie można kupić? Gdzie te wszystkie kable, bezpieczniki itp będzie się kupowało?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

W normalnym lokalnym sklepie przyjacielu, w takim sklepie dla elektronika. Ja tam kupuję, a złom elektroniczny kupuje aktualnie na giełdzie. Kiedyś kupowałem wszystko na allegro ale jak prowizja już im śmierdzi to trudno. 

Części elektroniczne dostaniesz u 😂 PIEKARZA 🤣

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@COMTER Allegro ma zasadę > jak wszyscy to wszyscy, babcia też

oznacz moderatorów