anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za przesyłkę Allegro miniKurier24 InPost

SLaNg19
#8 Zapaleniec#

Cześć! Kolejny raz już mam taką sytuację : Kupujący nabywa przedmiot i wybiera opcję Allegro miniKurier24 InPost. Przy zamówieniu, kiedy klikam "nadaj przesyłkę" to wyskakuje komunikat "Aby nadać przesyłkę Allegro miniKurier24 InPost musisz dodać umowę własną....." OK, przechodzę na stronę InPost i w menadżer paczek -> Import Allegro InPost i tam Typ przesyłki zaznaczam miniKurier24 InPost i nie widzę tego zamówienia... Klient nie ma smart'a, zapłacił za przesyłkę jedynie 10.95zł. Teraz, żeby nadać mu paczkę muszę zapłacić 20zł i zrobić to ręcznie. Jak i gdzie to zmienić, aby wyslać do klienta przedmiot po cenie jaką zapłacił ? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SLaNg19 Czy na pewno przeprowadziłeś prawidłowo integrację Managera Przesyłek z Allegro? Ważnym punktem jest wyłączenie blokady wyskakujących okienek w ustawieniach przeglądarki - ta blokada uniemożliwia dokończenie procesu integracji. Tutaj znajdziesz instrukcję.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SLaNg19
#8 Zapaleniec#

Ok, dzięki. Z tą paczką się udało, tzn. menadżer paczek wykrył tą paczkę i mogłem ją nadać. Jak się pojawi taki kłopot nast. razem to przyjrzę się tej integracji, bo z poprzednią paczką nic się nie dało zrobić 🙂 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie będzie to głupie pytanie ale czy na pewno po wybraniu minikuriera potwierdzasz to klikając "szukaj"? Czasem najciemniej pod latarnią... Jeśli tak to sprawdź to co kiwi pisze. Bo działać działa, od wczoraj 3 etykiety tak zrobiłam i właśnie widzę 4rtą...

oznacz moderatorów