anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłaty dodatkowe do paczkomatów inpost

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj znowu doliczyli mi opłaty dodatkowe inpost  , wysyłkam zawsze wszystkie wysyłki  w jednym rozmiarze jedne zaliczane są jako gab A inne jako gab B  a nawet C i D  a ja za to wszystko płacę 3,68 zł  od sztuki w zeszłym miesiacu  było ponad 200 przesyłek   , jakaś masakra  . Nikt nie widzi problemu , Ten incydent trwa juz dłuższy czas , dlaczego ja jako sprzedawca mam ponosić koszta za to że są przepełnione paczkomaty , i kurier pcha przesyłkę gdzie popadnie A JA PŁACĘ !!!!!  Czas z tym skończyć !!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro powinno i jest stroną w tej kwestii, i oni powinni monitować w tej sprawie do In Postu, żeby to rozwiązać a nie zostawiać sprzedających samych sobie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PERFEKT-HAFT a poprawnie oznaczasz gabaryt przy nadaniu ??? Nie ma dopłaty do zmiany skrytki ze względu na przepełnienie 🙂 

Jakoś u mnie nie wpadają dopłaty od lat, prócz jednej ale tam faktycznie źle zaznaczyłem nadając 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

Tak zawsze mam jeden gabaryt A jeden wymiar sprzedaje świece do chrztu   raz zaliczają jako jako A innym razem zmieniają na B   a nawet C i D   i mam doliczne za zmiany 3, 68 szt. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PERFEKT-HAFT tak jak pisaliśmy w sprawach nr 24697318 oraz nr 24684242 po otrzymaniu odpowiedzi od przewoźnika zachęcamy Cię do złożenia reklamacji bezpośrednio za pomocą formularza na stronie InPost

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

O, to ciekawe. Możesz mi podpowiedzieć, jak to sprawdzić? Bo my mamy wszystkie przesyłki gabaryt A, ale czasem widzę, że w paczkomacie odbiorczym zmienia się rodzaj gabarytu na B, C itp., ale nie zwracałam uwagi na to, czy mi coś doliczyli. Chętnie sprawdzę rachunek.

oznacz moderatorów

PERFEKT-HAFT
#7 Wielbiciel#

Sprawdź rozliczenia z allegro 

oznacz moderatorów