anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oskarżenie w komentarzu Allegro Fałszywy zakup z konta innego użytkownika

Mandolina24
#7 Wielbiciel#

Witam chciałbym zapytać o radę użytkowników głównie "sprzedawców" w Allego ponieważ mam problem, sytuacja jest niecodzienna a więc do sedna..

Jakiś czas temu miałem spięcie w Allegro z ukraińcem który korzystając z konta innej osoby złośliwie w ramach odwetu dokonał u mnie na koncie zakupu maski do BMW X3 F25. Zakupu dokonał z zamiarem naciągnięcia mnie na koszty wysyłki lub uszkodzenia w transporcie, jak wiadomo maska pokrywa silnika to duży element a jego wysyłka to koszt minimum 300zł na palecie. Zamówienie z płatnością za pobraniem, inne dane właściciela konta i inne dane odbiorcy wysyłki.. Nieistniejący adres w szczerym polu.  Widząc dane konta osoby z którego korzysta ten osobnik następnego dnia dokonałem anulowania zamówienia oraz poinformowałem właściciela że nie posiadam już na stanie takiego przedmiotu.  Skoro nie udało mu się mnie naciągnąć to postanowił że umieści mi "negatywny komentarz" pod zakupem... 

Osobiście uważam że chyba go poniosło ponieważ użył sformułowania: Cyt.  "skradzione rzeczy !!! , nieuczciwy sprzedawca !!! "

 

A więc pytanie do was, i co teraz ? Co zrobić z gościem który korzysta z cudzego konta Allegro co oczywiście jest niezgodne z regulaminem Allegro i robi takie rzeczy ? Moim zdaniem jest to zniesławienie naruszenie Art.212 oraz pomówienie o posiadanie kradzionych przedmiotów.  Właścicielka konta umywa ręce i twierdzi że ona za to nie odpowiada i że mam się kontaktować z osobą która dokonała zakupu..

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Agent051
#16 Inspirator#

@Mandolina24 ty zamiast rzucać tu swoje ludowe przysłowia, to lepiej daj na mszę, żeby tego wątku żaden urzędnik skarbowy nie przeczytał 🤣

oznacz moderatorów

MatkaTarzana
#9 Pomysłodawca#

@Mandolina24  Samozaoranie level master 😂

oznacz moderatorów

MatkaTarzana
#9 Pomysłodawca#

@Mandolina24  Może odliczam dni do wypłaty ale przynajmniej śpię spokojnie 😀 A ty jak widzę po nocach przerabiasz swoje zakładki czyli jednak takim bohaterem na jakiego pozujesz nie jesteś 😀😀

Pozdro !

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Mandolina24 podziękuj chociaż za dobre rady, tyłek ci ratujemy 🤣

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Wysyłasz paczki na Ukrainę "za pobraniem"?

Błąd - chcesz mieć "święty spokój" - nie wysyłaj za granicę. 

Jak wysyłasz  - zastanów się nad kosztami zwrotów i reklamacji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów