anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Późne wysyłki DHL w Warszawie nie działają

nikl
#14 Krzewiciel#

Allegro przykłada dużą wagę do szybkich dostaw. Aby dostawa dotarła następnego dnia, paczka musi trafić na sortownię lokalną najpóźniej o 21:00. Niestety w przypadku DHL już po 14:00 nie ma realnie w Śródmieściu żadnego kuriera, ani żadnego punktu z którego paczka może trafić na sortownię tego samego dnia.

Znacznie lepiej wygląda o dziwo DPD, który posiada 15 punktów tzw. miejskich, z których paczki skanowane do 18:00 wyjadą jeszcze tego samego dnia w Polskę i następnego dnia będą dostarczone. Brawo DPD! (nie sądziłem że to kiedyś napiszę).

Proponuję aby DHL odrobił pracę domową i wyznaczył przynajmniej jeden punkt w centrum, może gdzieś przy Arkadii, który zostanie obsłużony przez kierowcę DHL np. o 19:00 i paczki trafią tego samego dnia na sortownię.

Czy jest na sali jakiś przedstawiciel DHL? To wstyd że stolica jest tak fatalnie obsługiwana. Nawet na sortowni w siedzibie DHL Osmańska 2, zlikwidowaliście biuro nadawcze. Człowiek jak chce nadać pilną paczkę po południu, to musi oszukać sprytnie ochronę, zaczaić się, podczołgać, żeby wrzucić ją na sorter. Po ludzku się nie da.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0