anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność rozpoczęta a pobranie prowizji.

zotts10
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Mam problem z klientem, to znaczy klient ma problem bo rozpoczyna płatność i jej nie kończy, zamówienie jest złożone na produkt i pobiera się prowizja od sprzedaży, natomiast nie ma wpłaty. Mija chwila i ten sam klient znowu zamawia produkt.. oczywiście brak wpłaty znowu prowizja... i tak już ponad 10 razy. Ja wiem, że po kilku dniach allegro zwróci prowizje, ale czy są jakieś sposoby na takich klientów, czy to celowy zabieg? Nie wiem o co chodzi. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ktoś ci robi na złość!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@zotts10 Nie można wykluczyć celowego zabiegu (tylko jaki miałby być jego sens?) ale może też być tak, że kupujący ma jakiś problem z płatnością i nie wie, że można ponowić płatność do pierwszego zakupu.

Ja osobiście spróbowałbym się najpierw skontaktować z kupującym i dopytać czy ma jakiś problem z finalizacją płatności bo to wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.

oznacz moderatorów

zotts10
#8 Zapaleniec#

Tak rzeczywiście będzie trzeba zadzwonić. Ale pory tych zamówień też są dziwne, bo złożył pierwsze zamówienie o 2 w nocy, następne chyba po 4, kolejne po 6. Teraz jest godz.14 i już 11zamówień zlożył dziś 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ten sam to zgłoś.

oznacz moderatorów