anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatność za konto???

Specflex
#7 Wielbiciel#
 

Witam

dostałem maila jak poniżej, w allegro pokaz\uje mi inna płatność, wydaję mi się że jest to wyłudzenie pieniędzy. Bardzo proszę o sprawdzenie czy taki mail od Was wyszedł.!!!!

Cześć SPECFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Specflex),
minął termin płatności Twojego rachunku na Allegro. Pamiętaj, że nieopłacenie rachunku na czas może skutkować zablokowaniem Twojej sprzedaży. Prosimy, dokonaj wpłaty.
Opłata za miesiąc lip 2020
Kwota płatności 1320,85 zł
Termin płatności 14 sie 2020
Dane do przelewu:

35124069607777000078453855

Bank Pekao S.A. O/REG. w Poznaniu
Odbiorca płatności:
Allegro.pl
ul. Grunwaldzka 182
60-166 Poznań

Wpłać teraz

Pozdrawiamy
Allegro

 

 

Wiadomość wysłana przez Allegro do SPECFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Specflex).
 

 

Dodatkowe informacje
  • Wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia przelewu, znajdziesz w zakładce Rozliczenia z Allegro.
  • Jeżeli pamiętałeś o uregulowaniu rachunku i Twoja wpłata jest w drodze do nas, zignoruj tego e-maila.
Masz pytania? Skorzystaj z Pomocy Allegro
Pobierz aplikację Allegro Sprzedaż
 

 

 

 

Polub nas na social media i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każdy e-mail od Allegro zawiera nazwę firmy oraz login. Jeśli podejrzewasz, że e-mail jest fałszywy, skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz w centrum bezpieczeństwa Allegro.

Wiadomość została wysłana automatycznie, dlatego na nią nie odpowiadaj. Jeśli chcesz z nami porozmawiać, skorzystaj ze strony kontaktowej.

Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

DrapexPL
#12 Orędownik#

W mailu allegro podaje stan konta na dany dzień.

W panelu allegro po zalogowaniu, widzisz stan konta na obecną chwilę - może się on różnić od tego co w mailu - jeżeli w międzyczasie nie dokonywałeś płatności, zapewne będzie to wyższa kwota.

Jeżeli nie masz 100% pewności - płać zawsze przez panel allegro. Zawsze unikaj klikania w cokolwiek w mailach.

oznacz moderatorów

Specflex
#7 Wielbiciel#

chodzi o to że płaciłem fv 5.08.20 z terminem na 14.08.20

kolejna fv jest na 29.08.20 a jak w mailu co załączyłem piszę że minął termin płatności z miesiąc Lipiec.

Płacę zawsze z terminem z fv.

A nie chce żeby zablokowano mi konto.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Wejdź tutaj i sprawdź skąd taka kwota.

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

No coś tam przecież sprzedajesz. Promujesz 8 ofert. To chyba za to się płaci.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Specflex widzę na Twoim koncie spory rachunek do uregulowania, jeśli masz wątpliwości napisz do nas w tym miejscu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów