anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka wysłana konto zablokowane kupujący zmienił adres dostawy 31.07 i 31.07 założył dyskusję

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Dnia 25.07.20 ktoś zakupił z mojej aukcji 2 telefony wpłacił itd odpisałem proszę dane do wysyłki nic nie odpisał 31.08 Facet podaje Dane jakieś z kosmosu i zakłada dyskusję że nie otrzymał towaru ja towar wystałem dopiero 3.08 problemy zdrowotne ale na adres taki jak podało mi allegro ... teraz mam zablokowane konto co z tym mogę zrobić ... 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

pinsplash
#21 Demiurg#

@Jan1355ab  Co znaczy "dane z kosmosu" ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Gdzie Juszczyn a Gdzie Wadowice ? bez imienia i nazwiska 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Jan1355ab A co dostałeś po aukcji? wypełnił jakieś dane do wysyłki? Przecież po zapłaceniu otrzymujesz info gdzie wysłać

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

No i otrzymałem i na te co otrzymałem z Allegro to wysłałem ale ten Pan zmienił dane 31.07 a ja tego już nie widziałem bo nie wchodziłem w Allegro i po zmianie adresu zgłosił sprawę na Allegro że nie otrzymał towaru nawet 06.08 dalej twierdził że nie otrzymał towaru a paczka poszła z potwierdzeniem 🙂 

oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

A teraz mam konto zablokowane i nic nie mogę zrobić nawet kontakt allegro nie chce działać 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli wysłałeś towar na dane uzyskane na Allegro, to masz potwierdzenie nadania. Moim zdaniem nie ma powodu do blokady konta.

oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Tylko że ten ktoś dalej klika że nie otrzymał towaru i już nawet dostał o zwrot kosztów przez Allegro .. he a ja nawet tej dyskusji nie widziałem bo towar wysłany nawet nie wchodziłem dopiero teraz jak mi zablokowali 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Jan1355ab A co pokazuje śledzenie paczki w systemie poczty?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

czekaj zerknę 

oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Cały czas wisi Awizo od 5.08

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Kontaktuj się z Allegro i wyjaśniaj to, masz potwierdzenie nadania. Jeśli jedna ścieżka kontaktu nie działa, próbuj z innej. Są formularze, czat, telefon.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Jan1355ab To mu to napisz w dyskusji, centrum wiadomości itp. Zaznaczając że wysłałeś na adres podany przy zakupie przez allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

Awizo od 05.08 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Blokady konta tutaj nie wyjaśnisz. Skontaktuj się w tej sprawie z Allegro i zapytaj, co masz zrobić w celu odblokowania konta; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

tylko że jak chce to zrobić to wyskakuje błąd przepraszamy coś tam coś 😕 robiłem to 4 razy juz 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Jan1355ab
#7 Wielbiciel#

to samo wystąpił błąd pracujemy nad jego rozwiązaniem 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jan1355ab W tej sprawie przedstawiłeś swoje stanowisko w dyskusji, więc poczekajmy proszę teraz na odpowiedź Kupującego. Natomiast w kwestii braku możliwości kontaktu przez formularz, czy mógłbyś doprecyzować na czym polega błąd? Jeśli posiadasz zrzuty lub zdjęcia z widocznym komunikatem, będę wdzięczna za ich dołąćzenie. Postaram się pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Pamiętaj, żadnych kontaktów telefonicznych w sprawie zmian dostawy, wszystko przez CW. 😮

oznacz moderatorów